pali i natychmiast gaśnie

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

pavilion
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw lut 24, 2011 15:10

pali i natychmiast gaśnie

Post autor: pavilion » czw lut 24, 2011 15:54

golf III 1.8benzyna pali i natychmiast gaśnie jak dodam gazu przy odpalaniu to też gaśnie a zazwyczaj zapali za piątym razem albo więcej , świece niedwano wymieniane,kopułka, co to może być??? teraz w zime sie pogorszyło



Awatar użytkownika
lukasfenix
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 648
Rejestracja: sob sie 04, 2007 19:14
Lokalizacja: Poznań

pali i natychmiast gaśnie

Post autor: lukasfenix » czw lut 24, 2011 16:53

Kolego, jeśli po odpaleniu gaśnie natychmiast bez reakcji na gaz, to problem leży w immobilizerze. Znajduje się on za konsolą, pod kierownicą. Jak włożysz rękę przez otwór od skrzynki bezpieczników to go wyczujesz. Kwadratowa skrzynka plastikowa. :smirk:



Awatar użytkownika
Vagoviec
Demon prędkości
Demon prędkości
Posty: 378
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 09:47
Lokalizacja: Gorlice

Re: pali i natychmiast gaśnie

Post autor: Vagoviec » pt lut 25, 2011 00:41

pavilion pisze:golf III 1.8benzyna pali i natychmiast gaśnie jak dodam gazu przy odpalaniu to też gaśnie a zazwyczaj zapali za piątym razem albo więcej , świece niedwano wymieniane,kopułka, co to może być??? teraz w zime sie pogorszyło
Pompa paliwa i przekaźnik sprawdzone ? No i bezpiecznik 18 do tego


Numquam Desperaveris...

Awatar użytkownika
winek0
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: pt sie 27, 2010 11:59
Lokalizacja: Pomorze Rumia

pali i natychmiast gaśnie

Post autor: winek0 » sob lut 26, 2011 20:47

podstawka pod wtrysk nie jest uszkodzona? Bo możliwe że łapie lewe powietrze


:-)

zmoka333
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz lut 20, 2011 15:42

Re: pali i natychmiast gaśnie

Post autor: zmoka333 » ndz lut 27, 2011 12:19

Mialem dokladnie taki sam problem ze swoim golfem 3 1,6 benzyna 55 kw silnik typ AEE, odpalal i zaraz gasl. Jesli mialem fart to udawalo mi sie go uruchomic za dwudziestym lub dalszym razem,przy mrozie bylo jeszcze gorzej, okazalo sie ze komputer nie zalacza ssania, wymienilem czujnik temperatury plynu chlodniczego i od razu lepiej tylko ze teraz obroty nie schodza ponizej 2000 nawet na rozgrzanym silniku.Prawdopodobnie musze zrobic adaptacje przepustnicy lub wymienic silniczek krokowy. Prosze o rade



jasieq89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: ndz maja 23, 2010 11:56
Lokalizacja: Rogoźnik

pali i natychmiast gaśnie

Post autor: jasieq89 » ndz lut 27, 2011 15:21

u mnie 1.9 tdi 1z było to samo, odpalam gaśnie odpalam gaśnie i potem zaskakiwał z początku się tym nie przejmowałem aż do czasu jak nie odpalał po wielu próbach, przyczyną był przekaźnik od imo wiec radze go sprawdzić bo objawy wyglądają identycznie jak u mnie



Awatar użytkownika
CuleFCB
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: sob sie 14, 2010 12:12
Lokalizacja: Szprotawa

pali i natychmiast gaśnie

Post autor: CuleFCB » ndz lut 27, 2011 22:07

Kilka dni temu to samo działo mi się z moim MKII . Przyjechał kumpel,otworzył maskę i pobawił się z kostką,bo coś tam nie łączyła dobrze,i teraz jest już normalnie ale powiedział mi,żebym sobie ze szrotu nową załatwił :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości