[mk3][OEM+]z miłości do detali

Moderator: G0 Karcio

Awatar użytkownika
Fredi88
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 18:52
Lokalizacja: Hönigsberg
Kontakt:

[mk3][G-style][SQL audio] Golf - z miłości do detali /Wojtek

Post autor: Fredi88 » pn lut 21, 2011 18:54

Easy pisze:osobiście bym ich za nic nie zamienił.
heh przeciez wzor tych kol to chyba najpopularniejszy jaki moze byc. Klepia takie do 14 do 18" a moze i nawet we wiekszym zakresie ;) Fakt, pasuje to kolo tutaj, ale nie jest to jakis cud swiata. Dobrze ze wojtek rozglada sie za czyms innym, mniej spotykanym :)



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3003
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

[mk3][G-style][SQL audio] Golf - z miłości do detali /Wojtek

Post autor: Wojtek » wt lut 22, 2011 19:53

Easy pisze:Zdjęć możemy się spodziewać w tym tygodniu?
nie, odbieram auto w piątek wieczorem, a w sobotę rano jadę na weekend do zakopanego na "redbull - zjazd na krechę z kasprowego" (pewnie innym autem)
arturkw pisze:kola szalu nie robia, jak bys nic nie znalazl to mozna je cale w polerkę dac albo pod kolor auta ciekawie by wyglądały.
Na żywo wg mnie lepiej niż na fotkach wychodzą. Ale fakt faktem, nie są to 3 częściowe felgi z pozłacanymi śrubkami i wodotryskiem. zmieniać koloru felg nie będę, co do polerki to raczej też nie. Szukam felg dalej - wczoraj sprzedawca poleciał w .... i wycofał wszystkie oferty z licytacji przed końcem aukcji i zamknął aukcję :/ tak że dalej szukam (a szkoda bo licytowałem komplet felg o wzorze z ferrari f40, tylko że w moim rozstawie i et odpowiednim)

Fredi88 pisze:heh przeciez wzor tych kol to chyba najpopularniejszy jaki moze byc. Klepia takie do 14 do 18" a moze i nawet we wiekszym zakresie ;)
od 13' do 17' ;) ale nie znam w pl drugiego golfa na takich 17'
Easy pisze:Mi akurat się podobają i wychodzę z założenie co mnie obchodzą inni, ważne że mi się autko podoba i jego osprzęt ;).
dokładnie - każdy ma swój gust :)


Obrazek

Awatar użytkownika
Fredi88
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 18:52
Lokalizacja: Hönigsberg
Kontakt:

[mk3][G-style][SQL audio] Golf - z miłości do detali /Wojtek

Post autor: Fredi88 » wt lut 22, 2011 20:34

Wojtek pisze:od 13' do 17' ;) ale nie znam w pl drugiego golfa na takich 17'
tak czy siak ja trzymam kciuki za cos nowego, malo spotykanego ;)



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3003
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

[mk3][G-style][SQL audio] Golf - z miłości do detali /Wojtek

Post autor: Wojtek » wt lut 22, 2011 22:23

no właśnie szkoda mi tych speedline mistral, bo mało tego a "w moim stylu"
Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

[mk3][G-style][SQL audio] Golf - z miłości do detali /Wojtek

Post autor: A r t u r » śr lut 23, 2011 09:42

Wojtek pisze:no właśnie szkoda mi tych speedline mistral

widziałem tą aukcję, ładne i zadbane jak na 19 lat :), też bym się wkurzył jakby tak bez powodu wycofał, jeszcze tłumaczy to tym że felgi skradziono :panna: , sprzedał gdzieś i tyle,

Może jeszcze coś się trafi :pub:



Awatar użytkownika
Fredi88
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 18:52
Lokalizacja: Hönigsberg
Kontakt:

[mk3][G-style][SQL audio] Golf - z miłości do detali /Wojtek

Post autor: Fredi88 » śr lut 23, 2011 10:45

Wojtek pisze:no właśnie szkoda mi tych speedline mistral, bo mało tego a "w moim stylu"
a teeeee :grin: kurde a sam kumpla namawialem zeby je wzial :food: tylko one troche waskie byly... 7,5 j z tego co pamietam. Ciekawe czy ranty od zw1 pasuja do nich.



Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

[mk3][G-style][SQL audio] Golf - z miłości do detali /Wojtek

Post autor: A r t u r » śr lut 23, 2011 10:51

Fredi88 pisze:Ciekawe czy ranty od zw1 pasuja do nich.

nie pasują, gdzieś na forum czytałem temat, bo koleś przerabiał przymiarkę zw1 i lipa była



Awatar użytkownika
matwol2
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 542
Rejestracja: sob paź 02, 2010 00:04
Lokalizacja: CTU <kuj-pom>

[mk3][G-style][SQL audio] Golf - z miłości do detali /Wojtek

Post autor: matwol2 » śr lut 23, 2011 10:56

śliczne mk3! dużo serca włożone i efekt jest według mnie oszałamiający!!! :bajer: no i jestem pod wrażeniem filmików... 1.8 AAM tak dobrze sobie radził z mocniejszymi konkurentami... :popcorn: co muszę zrobić żeby ożywić mojego AAMa... :jezor:


MK3 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 8#p4712932" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3003
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

[mk3][G-style][SQL audio] Golf - z miłości do detali /Wojtek

Post autor: Wojtek » śr lut 23, 2011 19:46

gadulec09 pisze:Piękny Goferek:) Sam nie wiedziałem że tak ten kolor daje uroku:)) Sam mam jak ja to nazywam "Błękitna strzałe" chciałem kolorek zmienić, a tu patrze takie cudo:) Tylko pozazdrościć :) Aluski 1 klasa:)
dzięki :pub: słuchaj z tym kolorem jest jedna prosta sprawa - żeby wyglądało auto ładnie to musi być czyste :P poza tym jeden z najrzadziej spotykanych kolorów, na specjalne zamówienie był i tylko przez 2 lata.
arturek320 pisze:sprzedał gdzieś i tyle,

Może jeszcze coś się trafi :pub:
Ja raczej obstawiam, że cena mu nie pasowała... ale cóż zrobić - tak jak mówisz, coś się kiedyś trafi :)
Fredi88 pisze:a teeeee :grin: kurde a sam kumpla namawialem zeby je wzial :food: tylko one troche waskie byly... 7,5 j z tego co pamietam
a no te, te... :) 7.5 z przodu akurat, bo w tej wersji wahaczy co są u mnie (u Ciebie są dłuższe i kolumna jest dalej od koła) z przodu przy 8 calach jest 1mm od koła do kolumny (przy 1.25' negatywu) a z drugiej strony wystaje około 4 mm poza obrys, a tak to bym dał z zewnątrz tak jak mam a zrobił by się prześwit od gwintu ;) z tyłu coś by się wymyśliło :)
matwol2 pisze:śliczne mk3! dużo serca włożone i efekt jest według mnie oszałamiający!!! :bajer:
A dziękuję dziękuję :pub: miło mi jak czytam, że komuś się podoba moje auto :)


Obrazek

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

[mk3][G-style][SQL audio] Golf - z miłości do detali /Wojtek

Post autor: A r t u r » śr lut 23, 2011 19:57

Wojtek pisze:Ja raczej obstawiam, że cena mu nie pasowała

możliwe, może teraz wystawi z większą ceną wywoławczą, zawsze sobie może ustawić cenę minimalną, taką jaka mu będzie odpowiadać, a nie tak chamsko wycofywać,
Wojtek pisze:z przodu przy 8 calach jest 1mm od koła do kolumny (przy 1.25' negatywu) a z drugiej strony wystaje około 4 mm poza obrys,
normalnie jak to czytam, to aż się stresuje jak to będzie u mnie wyglądać przy 8 calach, :D

a tak poza tym to niezły będzie odświeżony lakier.



Awatar użytkownika
Arczix
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 452
Rejestracja: śr gru 26, 2007 12:58
Lokalizacja: Ustrzyki Dolne/Kraków

[mk3][G-style][SQL audio] Golf - z miłości do detali /Wojtek

Post autor: Arczix » śr lut 23, 2011 20:29

Co co tam :jaja: 7.5 cala zabawa z pomieszczeniem tego od 9 cali sie zaczyna. ale tak 8 z przodu i 9 z tylu to najlepsze rozwiazanie :bajer:


..::ReddeviL::..
Jeżdże nisko, leże na glebie....

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=182481
[url=http://img17.imageshack.us/my.php?image=6kg9rg8.gif][img]http://img17.imageshack.us/img17/5804/6kg9rg8.gif[/img][/url]

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3003
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

[mk3][G-style][SQL audio] Golf - z miłości do detali /Wojtek

Post autor: Wojtek » śr lut 23, 2011 20:32

Arczix, jakbym miał taką grotę pomiędzy kołem a błotnikiem jak u Ciebie to też bym tak mówił :P


Obrazek

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3003
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

[mk3][G-style][SQL audio] Golf - z miłości do detali /Wojtek

Post autor: Wojtek » śr lut 23, 2011 20:40

hmmm... i tak i nie... ranty ja mam zaklepane z błotnikiem, Arek z tego co pamiętam wycinał - ale tu mogę się mylić. Nadkola są, ale jakby to powiedzieć - nie są pełne ;)


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości