golf mk3 20 jahre co z radiem??

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

greg.elbud
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr lis 03, 2010 08:04

golf mk3 20 jahre co z radiem??

Post autor: greg.elbud » czw sty 27, 2011 08:43

Witam wszystkich.
Jestem mało uczęszczającym forumowiczem. Mam golfa mk3 gti tdi 20 jahre i dość tak o niego dbam. Mam jednak poważny problem.
Całkiem niedawno oryginalna zmieniarka z bagażnika odmówiła mi posłuszeństwa. kiszka. nie mam cd - nie ma co słuchać. Szukałem takiej zmieniarki w stanie dobrym - zapomnij. Nawet w serwisie nie mają już. Do tego radio przestało dobrze odbierać radio . sprawdziłem antenę i działa. Więc postanowiłem zakupić nowe radio alpine cd+usb. Moje pytanie brzmi: oryginalny zestaw posiada trzy kostki ISO. w skład zestawu wchodzi 8 głośników, mały subwoofer oryginał w bagażnika wraz ze mini wzmacniaczem + equalizer. czy ktoś wie do których kostek ISO są podłączone subwoofer ze wzmacniaczem + egualizer???? trudne pytanie chyba...zobaczymy. Pozdrawiam serdecznie.



Awatar użytkownika
bula222
Forum Master
Forum Master
Posty: 1323
Rejestracja: ndz wrz 28, 2008 12:00
Lokalizacja: SKL

Re: golf mk3 20 jahre co z radiem??

Post autor: bula222 » wt lut 08, 2011 11:31

też mam 20 Jahre i także padła mi zmieniarka :/ na forum są schematy systemu 20 jahre. wpisz w google np nokia dsp i powinno coś wyskoczyć :bigok: PS. proponowałbym zostawienie radia ori, podobno ten zestaw nie gra fajnie z inną jednostka


Obrazek
Edit 1- OEM+ :) -->> viewtopic.php?t=222953" onclick="window.open(this.href);return false;
Edit2 -->>viewtopic.php?f=88&t=538921

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 36 gości