[Mk IV] lampy sonar (lexus black). Kto ma?

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Krysto84
GolF GeRmAnY EDITION
GolF GeRmAnY EDITION
Posty: 134
Rejestracja: pn sty 10, 2011 18:42
Lokalizacja: Jarosław

[Mk IV] lampy sonar (lexus black). Kto ma?

Post autor: Krysto84 » ndz lut 06, 2011 17:57

jak w temacie kto posiada lampy sonar (lexus black) wasza opinia o nich i jakieś fotki jak sie prezentują na samochodzie


przykładowe foto o jakie mi chodzi:
Obrazek



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

GolF [Mk IV] lampy sonar (lexus black). Kto ma?

Post autor: skaktus » ndz lut 06, 2011 18:21

Opinia będzie taka że należy je wywalić. Lexusy może kiedyś były czymś, teraz przez dresy i inne wieśniaki stały się takim samym tuningiem. To już lepsze były by diodówki w standardowym "kształcie" dzięki czemu więcej osób by je mogło przełknąć.

Moim zdaniem sprzedaj je i albo kupo sobie smoked albo jakieś ori i po sprawie.



red_devil25
Forum Master
Forum Master
Posty: 1065
Rejestracja: wt paź 21, 2008 18:18
Lokalizacja: SRC

Re: GolF [Mk IV] lampy sonar (lexus black). Kto ma?

Post autor: red_devil25 » ndz lut 06, 2011 18:33

Dokladnie zepsuja tylko wyglad samochodu.NIe wiem jak to wychodzilo w mk4 ,ale w mk3 byly ciemne helle itd wiec poszukaj cos w tym stylu i wtedy bedzie efekt.Swoja droga jak widze w mk2,mk3 te lexy z tylu to ,az zygac mi sie chce ,ze mozna oszpecic tak samochod.


Był Golf mk3 1.6 & 1.8...jest Passat B5FL 2.0AZM

Awatar użytkownika
Hankie
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 225
Rejestracja: śr paź 27, 2010 20:42
Lokalizacja: Stolica Kociewia
Auto: Mała czeska torpeda w kombi
Silnik: AZQ

GolF [Mk IV] lampy sonar (lexus black). Kto ma?

Post autor: Hankie » ndz lut 06, 2011 18:34

Tutaj zamieszczę trochę mniej cukierkowej inspiracji:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 60&start=0

Ale zawsze pamiętaj - jeśli one Tobie się podobają to je kup - Twoje auto :kufel:


mkIII [1Z] - cały ori, z kaseciakiem :)

red_devil25
Forum Master
Forum Master
Posty: 1065
Rejestracja: wt paź 21, 2008 18:18
Lokalizacja: SRC

Re: GolF [Mk IV] lampy sonar (lexus black). Kto ma?

Post autor: red_devil25 » ndz lut 06, 2011 18:47

Hankie pisze:Tutaj zamieszczę trochę mniej cukierkowej inspiracji:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 60&start=0

Ale zawsze pamiętaj - jeśli one Tobie się podobają to je kup - Twoje auto :kufel:
fajnie ,ze kolega podpial temat i te czarne lampki hella fajnie wygladaja :),ale tak jak kolega napisal maja sie Tobie podobac


Był Golf mk3 1.6 & 1.8...jest Passat B5FL 2.0AZM

Awatar użytkownika
Krysto84
GolF GeRmAnY EDITION
GolF GeRmAnY EDITION
Posty: 134
Rejestracja: pn sty 10, 2011 18:42
Lokalizacja: Jarosław

GolF [Mk IV] lampy sonar (lexus black). Kto ma?

Post autor: Krysto84 » ndz lut 06, 2011 23:25

heh dzięki za opinie bo napotkała mi sie dobra okazja co do tych lamp i sie zastanawiam wlasnie tylko jeszcze potrzebuje jakis zdjec jak by to wyglądało na aucie zapodajcie jesli macie jakies foty , z góry dzieki :pub:



Awatar użytkownika
Tomek gd
Forum Master
Forum Master
Posty: 1625
Rejestracja: pn mar 02, 2009 00:07
Lokalizacja: Gdańsk
Auto: passat b6
Kontakt:

[Mk IV] lampy sonar (lexus black). Kto ma?

Post autor: Tomek gd » pn lut 07, 2011 02:08

a co za piwo ktoś daje ? :rotfl: Co do firmy sonar to słyszłem same negatywne opinie (zarówno przy tylnich jak i przednich lampach).

ten sam model (tylko chrom) :

http://allegro.pl/lampy-tylne-golf-iv-l ... 19642.html" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Re: [Mk IV] lampy sonar (lexus black). Kto ma?

Post autor: skaktus » pn lut 07, 2011 11:44

Tomek gd pisze:a co za piwo ktoś daje ? :rotfl: Co do firmy sonar to słyszłem same negatywne opinie (zarówno przy tylnich jak i przednich lampach).

ten sam model (tylko chrom) :

http://allegro.pl/lampy-tylne-golf-iv-l ... 19642.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Miałem ponad rok Sonary przednie w MK3 i złego słowa powiedzieć nie mogę. Świeciły znacznie lepiej niż oryginały ;) Bajer jest taki że każdy chwali co ma i jest wielka fama że jak nie ori to złe. 90% komentarzy pochodzi od ludzi którzy własnego auta nie mają a wszystko widzieli u kolegi znajomego wujka ciotecznego od strony wujenki z Zakarpacia.



Awatar użytkownika
Krysto84
GolF GeRmAnY EDITION
GolF GeRmAnY EDITION
Posty: 134
Rejestracja: pn sty 10, 2011 18:42
Lokalizacja: Jarosław

[Mk IV] lampy sonar (lexus black). Kto ma?

Post autor: Krysto84 » pn lut 07, 2011 12:06

:) kazdy chwali swoje to napewno :) ale jak mowia inni moje auto mi sie podoba ja decyduje :P za opinie dzieki :) to beda tylko lampy przejsciowe wiec za dlugo z nimi nie pojezdze :) ale zawsze to troche inna zmiana w samochodzie w wersji black bedzie chyba lepiej wygladalo bo te w chromie maranie mi sie widza , do ciemniejszego auta ,te w wersji black mam nadzieje ze lepiej beda wygladac
Obrazek

czekam moze na inne foty na aucie, ktos ma lub cos to prosze o wstawienie



Awatar użytkownika
Tomek gd
Forum Master
Forum Master
Posty: 1625
Rejestracja: pn mar 02, 2009 00:07
Lokalizacja: Gdańsk
Auto: passat b6
Kontakt:

[Mk IV] lampy sonar (lexus black). Kto ma?

Post autor: Tomek gd » pn lut 07, 2011 12:47

skaktus pisze:że jak nie ori to złe
no, ale nie popadajmy w jednej skrajności w drugą :kac: można kupić coś z inpro lub chociaż z FK, a nie najniższą półke.
skaktus pisze:90% komentarzy pochodzi od ludzi którzy własnego auta nie mają
no, w tym przypadku słaby argument :goof:

co do tylnych lamp to fakt nie miałęm osobistej styczności sonarami do mkIV, ale z przednimi walczyłem u Ojca w passacie B5:
-świeciły dobrze, ale nie dalo się ich dopasować do karoserii
-świeciły ludziom po oczach, ale pasowały do karoserii, (niezalerznie od ustawienia zawsze parowały) więc coś ogólnie nie tak . Po zmianie na DEPO wszystko dało się ustwić :okej:
Krysto84 pisze: inni moje auto mi sie podoba ja decyduje
dokładnie...
Krysto84 pisze:to beda tylko lampy przejsciowe wiec za dlugo z nimi nie pojezdze
a jakie są docelowe? Może lepiej jeszcze troche pojeździć na serii, poodkładać kase i kupić docelowe? niż rozdzielać sie na drobne? Jak masz za ochote poprostu wydać kase to wymień np. olej czy coś w tym stylu.



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Re: [Mk IV] lampy sonar (lexus black). Kto ma?

Post autor: skaktus » pn lut 07, 2011 12:54

Tomek gd pisze:
skaktus pisze:że jak nie ori to złe
no, ale nie popadajmy w jednej skrajności w drugą :kac: można kupić coś z inpro lub chociaż z FK, a nie najniższą półke.
Jeśli FK jest lepsze od Sonara to ja już wysiadam... InPro to się zgodzę, ale nie FK które jest niczym innym jak DEPO, zresztą na wielu opakowaniach pisze DEPO / FK więc... Z Depo i FK miałem do czynienia w blendach w mk3 i światłach przednich i kierunkach. Depo nie mieściło się w otworach, zbierało wodę, odpadało. FK nie oświetlało drogi a po niedługim czasie zaczął odłazić chrom z świateł, do tego zbierała się w nich woda i wystarczył lekki deszcz i po sprawie - lampy zaparowane. Kierunki nie wchodziły w błotnik, parują, chrom odpadł po pierwszym deszczu, teraz to jest hard smoked ;) Od dłuższego czasu wystrzegam się tych firm.

Wracając do tematu - mam w mk3 ale białym, lampy typu smoked i wygląda to ładnie. OStatnio widziałem ciemne mk4 z lampami całymi w smoked i też fajnie się komponowało. Z auta robiła się ciekawa bryła o podobnej kolorystyce.



Awatar użytkownika
Krysto84
GolF GeRmAnY EDITION
GolF GeRmAnY EDITION
Posty: 134
Rejestracja: pn sty 10, 2011 18:42
Lokalizacja: Jarosław

[Mk IV] lampy sonar (lexus black). Kto ma?

Post autor: Krysto84 » pn lut 07, 2011 18:30

:satan: :satan: dobra dobra juz wystarczy tych kłótni :) kazdy swoje wie i na swoim przykladzie swieci . wracajac do tematu jeszcze to poszukuje tych zdjec a dokladnie w mkIV jak by to wyglądało jesli macie jakies foty jeszcze to zapodajcie bo szukam od dluzszego czasu i nie ma nic za bardzo



Awatar użytkownika
Castillo
Beatmeister
Beatmeister
Posty: 343
Rejestracja: pt sty 30, 2009 15:19
Lokalizacja: Gryfów Śląski

[Mk IV] lampy sonar (lexus black). Kto ma?

Post autor: Castillo » pn lut 07, 2011 23:02

Krysto84 pisze:jak w temacie kto posiada lampy sonar (lexus black)
Pierwszy krok ... w tył oczywiście :) Pojeździsz pół roku i zmądrzejesz chyba każdy musi przez to przejść, tylko szkoda straconej kasy bo kupisz za 500, a sprzedasz za 200 o ile trafi się następny napalony amator lexus look. Golf diody i lexusy kompletnie do siebie nie pasują, przerabiane tysiąc razy, udokumentowane, potwierdzone.



dimitr87
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 23:35
Lokalizacja: Lubliniec

[Mk IV] lampy sonar (lexus black). Kto ma?

Post autor: dimitr87 » pn lut 07, 2011 23:22

posiadam na sprzedaż podobne link: http://allegro.pl/lampy-tyl-typu-lexus- ... 73293.html" onclick="window.open(this.href);return false; za 100zl oddam :P



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości