Golf3 zaliczył rów. ogrzewanie/olej

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

dax-88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: ndz lis 14, 2010 19:36

Golf3 zaliczył rów. ogrzewanie/olej

Post autor: dax-88 » śr lut 02, 2011 23:53

no kolego teraz mi total zamieszałeś, albo przez ta późną pore... albo ja coś nie teges, czyli jeśli moje koło od pompy ma rowki to dać na doł a jak nie to jeździć tak jak mam ?

czy mam założyć na dół i nie patrzeć na nic?



Awatar użytkownika
T.O.B.I.
Forum Master
Forum Master
Posty: 1935
Rejestracja: sob cze 24, 2006 11:15
Lokalizacja: Police
Kontakt:

Golf3 zaliczył rów. ogrzewanie/olej

Post autor: T.O.B.I. » czw lut 03, 2011 09:36

nie przeczytałeś ze zrozumieniem, kolega napisał że rowki paska mają iść po kole pasowym, nieważne czy jest gładkie czy z rowkami, nie wiem nad czym się zastanawiasz skoro książka mówi że tak ma być to załóż tak pasek, jeżeli przełożenie paska nie pomoże oznacza to że termostat się nie otwiera (otwiera za późno) i dlatego dochodzi do 100 st.


Pozdrawiam T.O.B.I.

[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/84/0c1e57131f62f7d5.jpg[/img][/url]

dax-88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: ndz lis 14, 2010 19:36

Golf3 zaliczył rów. ogrzewanie/olej

Post autor: dax-88 » czw lut 03, 2011 19:18

bajecznie ! :D
pasek przełożyłem sam to robiłem musiałem aż stanąc na alternator xD ale pomińmy to, zamieniłem odpalam patrze pod maske czy nie wyleciał, patrze no trzyma, po 2minutkach juz letniawe powietrze, noo ździwienie total, podrosła do 75C nie za szybko to mówie przejade sie pojechałem jade ponad 90C ~~95 i leci w dół znów do 90C i utrzymuje sie na tym przedziale, wróciłem na warsztat w pracy i na postoju chciałem sprawdzic czy sie wentyl włacza i załączył sie eleganko, co prawda wskazówka oscyluje pomiedzy 96-90C ale teraz wiem, mam termostat 92C dlatego taką temperature uzyskuje, dlatego zamierzam przez latem wymienić to na 87C i patrzeć na pomiar temperatury jak ładnie stoi w pionie :d
moje pierwsze auto, kosztowało mnie 40zł-termostat, a jak wiecej czytając tym cena naprawy mi rosła, ale teraz sie uspokoiłem, dzieki za pomoc i wybaczcie za tłumaczenie 5x tego samego nawet jak jest jasno napisane :)



Awatar użytkownika
mishabest
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 488
Rejestracja: czw mar 26, 2009 18:29
Lokalizacja: kraków

Golf3 zaliczył rów. ogrzewanie/olej

Post autor: mishabest » czw lut 03, 2011 22:12

No to po przebojach :) grunt że w aucie ciepło a kaska na wymiane uszczelki w kieszeni :)


Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców - Colin McRae

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości