Golf 1.4 AEX kilka problemów

Tutaj piszemy o problemach dotyczących silników benzynowych

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Deathrun
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pt paź 08, 2010 18:48
Lokalizacja: Warszawa

Golf 1.4 AEX kilka problemów

Post autor: Deathrun » śr lut 02, 2011 18:48

Jestem po wymianie czujnika. Generalnie nic nie pomogło...sprawdzane jest ciśnienie oleju i wszystko jest cacy. Wariuje nadal tylko na wolnych obrotach (przepustnica była czyszczona).

Poniżej filmik jak bardzo ona głupieje...
" onclick="window.open(this.href);return false;


()-Marian miał tak intensywne życie erotyczne, że "po wszystkim" nawet sąsiedzi wychodzili na papierosa-()

matix20x
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: pt lis 12, 2010 22:54
Lokalizacja: Sztum

Golf 1.4 AEX kilka problemów

Post autor: matix20x » czw lut 03, 2011 12:41

Ja mialem identycznie stukanie i stukanie, ale dużo już czytalem na ten temat i pytalem mechanikow i tak juz to musi byc podobo takie te silniki są. Jeśli chodzi o to wycie kolo alternatora sprawdz łożyska w alternatorze ja mialem tak samo. to wymienilem napinacz i pompe wspomagania i lozyska w alternatorze i bylo ok. jeśli chodzi o lej to tez mi sie swieciła kontrolka ale tylko jak sie nagrzal i np. podczas jazdy wrzucalem go na luz to wtedy sie swiecila. ale wymienilem olej i jest ok wlalem orlen 15W40. jesli chodzi o nagrzewanie to jest raczej ok. moj natomiast sie dosc dziwnie nagrzewa mimo tego ze jest przyslonieta chlodnica. po przejechaniu jakis 10 km mam niecale 70 ale tylko jak mam wylaczony nawiew ( ustawiony na 0 ) i gorny przewod mam o wiele cieplejszy niz ten na dole od chlodnicy oczywiscie. czyżby to termostat?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Benzyna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości