Po lekkiej stłuczce problem z kierowaniem mkII

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
damian_pudzian
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wt gru 30, 2008 21:17
Lokalizacja: Kondrajec Pański
Kontakt:

Po lekkiej stłuczce problem z kierowaniem mkII

Post autor: damian_pudzian » pt sty 28, 2011 01:47

Witam!!!
Mam pytanko i duzy problem
Zaczeło się od tego ze jadac po sliskiej drodze zarzuciło mi mojego golfika i wpadłem do rowu ;(. Zahaczyłem o drzewko i wygiąłem wahacz lewy przedni błotnik lewy. Po wyciagnięciu z rowu wracałem do domu powoli i cięzko chodziła mi kierownica. Myślałem ze to wahacz. Kupiłem drugi wahacz zmieniłem i myślałem ze bedzie ok. Okazało się ze to nie tylko to w czasie jazdy gdy skrecam w prawo jest ok ale jak w lewo to kierownica stawia opór bardzo cięzko skrecic i skret sie zmniejszył w lewo i to duzo. Nie ustawiałem jeszcze zbierzności a to napewno bd musiał zrobic. Ale nie wydaje mi sie ze od tego jest taki opór przy skrecie w lewo. POMOCY!!!!! Czy mogłem uszkodzic maglownice. Pomóżcie...


Golf II MANIA

Masac81
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 260
Rejestracja: wt paź 14, 2008 11:26
Lokalizacja: Końskie
Kontakt:

Po lekkiej stłuczce problem z kierowaniem mkII

Post autor: Masac81 » pt sty 28, 2011 08:34

Wjazd na kanał i oględziny zawieszenia,bo takie gdybanie nic nie pomoże.Możliwe,że drążek kierowniczy jest skrzywiony i stąd te problemy.



Awatar użytkownika
damian_pudzian
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wt gru 30, 2008 21:17
Lokalizacja: Kondrajec Pański
Kontakt:

Po lekkiej stłuczce problem z kierowaniem mkII

Post autor: damian_pudzian » śr lut 02, 2011 01:08

Drązek kierowniczy raczej jest prostu ogladałem mojego golfika od dołu nie widze nic niepokojącego może ma ktos jakies jeszcze pomysły???? Ale oczywiście dzięki Masac81 za porade wezme taka ewentualnośc pod uwagę??? Moze miał ktoś z was taki sam badz podobny problem


Golf II MANIA

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Po lekkiej stłuczce problem z kierowaniem mkII

Post autor: Qto » śr lut 02, 2011 01:34

damian_pudzian pisze:Nie ustawiałem jeszcze zbierzności
:bigok: jechać na zbieżność, przed ustawieniem fachowcy wszystko obadają i powiedzą co jest nie tak...czy do wymiany czy do wyprostowania...czy da się ustawić.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości