webasto przestało działac

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

woojas25
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: śr wrz 21, 2005 23:46
Lokalizacja: z libiąża

webasto przestało działac

Post autor: woojas25 » wt sty 18, 2011 21:28

czesc koledzy mam pytanko , bo mam w swoim golfie webasto , ktore do tej pory działało bez zarzutu , a teraz mam taki problem ze jak je wlacze to nie ogrzewa mi wnetrza normalnie je slychac jak wczesniej , spaliny sie wydobywaja jak wczesniej tylko nie grzeje , dodam jeszczze że wąż co idzie do nagrzewnicy jeden jest gorący , a drugi zimny czyli palnik , piecyk raczej ok



Awatar użytkownika
don vittorio
rock n roll
rock n roll
Posty: 248
Rejestracja: czw lut 04, 2010 20:23
Lokalizacja: kuj-pom

webasto przestało działac

Post autor: don vittorio » pt sty 21, 2011 10:51

Sprawdź pompkę obiegową.


"Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia. Rozsiałem je u twych stóp.

Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach.”

Awatar użytkownika
majekMK2
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4415
Rejestracja: ndz cze 10, 2007 14:10
Lokalizacja: Meszna
Kontakt:

webasto przestało działac

Post autor: majekMK2 » pt lut 04, 2011 19:21

Witam włacze sie w temat bo nie chce kolejnego otwierać sprawdzałem przed chwilka webasto z golfa mk2 i nie wiem co jest nie tak niby odpala paliwo samemu muszę lać bo cos nie tak z pompka spaliny sa bo czuc a wogole nie grzeje taki filmik ponizej sorki ze taki ciemny
" onclick="window.open(this.href);return false;


Były golfik:/
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=111197
Obrazek

Awatar użytkownika
don vittorio
rock n roll
rock n roll
Posty: 248
Rejestracja: czw lut 04, 2010 20:23
Lokalizacja: kuj-pom

webasto przestało działac

Post autor: don vittorio » sob lut 05, 2011 13:00

Spróbuję Tobie coś pomóc, bo sam montowałem u siebie w MK3. Z tym że tak:
1) filmik naprawdę ciemny i nic nie widać; zrób jeszcze raz z dobrym oświetleniem. :hmm:
2) co z tą pompką paliwową; jak podajesz paliwo? :goof:
3) jakie masz to ogrzewanie (Eber, Wbasto...) i typ :food:
4) co to za moduł w 37sek filmu

Ja mam wrażenie że to orzewanie wogóle nie odpala. To odgłosy na początku to przedmuch wstępny przed odpaleniem, ale skoro mówisz że czuć spaliny :hmm: . Ten film trwa za krótko aby ocenić czy webasto działa. Jak będziesz robił nowy to min 3min.


"Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia. Rozsiałem je u twych stóp.

Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach.”

Awatar użytkownika
majekMK2
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4415
Rejestracja: ndz cze 10, 2007 14:10
Lokalizacja: Meszna
Kontakt:

Re: webasto przestało działac

Post autor: majekMK2 » ndz lut 06, 2011 22:04

don vittorio pisze:Spróbuję Tobie coś pomóc, bo sam montowałem u siebie w MK3. Z tym że tak:
1) filmik naprawdę ciemny i nic nie widać; zrób jeszcze raz z dobrym oświetleniem. :hmm: ok zrobie teraz na dniach bo przez weekend brak czasu
2) co z tą pompką paliwową; jak podajesz paliwo? :goof: paliwo podaje tak ze mam większa rurkę wpięta i wlałem tam szczykawką paliwo i sobie na spokojnie bierze
3) jakie masz to ogrzewanie (Eber, Wbasto...) i typ :food: jutro wyciągnę z auta instrukcje i ci podam
4) co to za moduł w 37sek filmu sterownik to tak na poczatku tyka w nim

Ja mam wrażenie że to orzewanie wogóle nie odpala. To odgłosy na początku to przedmuch wstępny przed odpaleniem, ale skoro mówisz że czuć spaliny :hmm: . Ten film trwa za krótko aby ocenić czy webasto działa. Jak będziesz robił nowy to min 3min.
ok zrobię kolejny filmik jutro lub we wtorek pierwsze sie załącza kontrolka potem tyka cos w sterowniku słychać na początku a potem tak jakby w webasto co sie załącza wiruje jakby pompowało


Były golfik:/
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=111197
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 116 gości