Remon Golfa 3

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

UczacySie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 12, 2011 20:03

Remon Golfa 3

Post autor: UczacySie » pn sty 17, 2011 14:06

Charakteryzacja pacjenta.
Golf 3 1.9 TDI
94R diesel

Lista rzeczy do naprawy.
1. hamulce, sa bardzo slabe jak jade i hamuje to bardzo slaba hamuja a jak pompuje pedalem to lepiej ale wpada pedal... klocki z przoodo sa ok tył niewiem co sie dzieje ze tak jest ??
2. jak wjzdzam nawet w mala dziurke czy jest uskok to wali z tylnym kol od kierowcy niewiem od czego nic nie naprawialem tam odkad golfa mam.
3. sprzeglo bieze mi doslownie koncowka, da rade podciagnac czy nie ?? jesli nie to ile najtaniej moze to wyniesc ??
4. centralny raz lapie raz nie, mam tak ze przekrecam kluczyk otwiera sie ok a jak zamykam to czasem zamknie tylko drzwi od kierowcy bo to nimi zamykam a czasem cala fure, od czego to ??
5. to jest przez moja glupote bo mam el. szyb. dach i kiedys kumpel wyjazl przez niego i go przyciolem, i teraz nie moge go guzikiem domknac bo otworze normlanie ale jak zamykam to w polowie staje i tak jakby jedna strona zamykala a druga nie i ciagne go i naciskam guzik i po centymetrze sie zamyka orjetuje sie ktos co sie moglo stac ?? jeszcze nie ogladalem tego ale na zapas napisze


To chyba wszystko, licze na odpowiedzi jak dla totalnego amatora bo jedyne co sam zrobilem w golfie to wyminilem bendix i filtr paliwa heh fotorelacje BARDZO MILO WIDZIANE.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Remon Golfa 3

Post autor: Paweł Marek » pn sty 17, 2011 14:23

UczacySie może nauczy się czytać regulamin i korzystać z wyszukiwarki, każdy z tych problemów jest dogłębnie i wielokrotnie opisany na forum.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

UczacySie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 12, 2011 20:03

Remon Golfa 3

Post autor: UczacySie » pn sty 17, 2011 17:39

Szukam i po czesci jest to co mnie interesuje ale nie do konca, wiec nadal czekam na jakiekolwiek odp



Awatar użytkownika
hard87
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: sob lis 21, 2009 21:00
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Remon Golfa 3

Post autor: hard87 » pn sty 17, 2011 18:11

ogólnie ropnikai maja drogie cześci ale te twoje sa do ogarniecia:
ad.1 hamulce zobacz w jakim stanie są tylne bębny, oraz odpowietrzenie całego układu
ad.2 możliwe że to juz koniec amortyzatora, jedziesz na stacje diagnostyczna oni ci powiedzą co jest do wymiany koszt ok 30zł
ad.3 w twoim uacie chyba jest linka samo regulujaca sie wiec raczej nic nie poczarujesz zoabcz jej stan jak wyglada przy łapie skrzyni czy masz taka gumowy "cycek", najtańszym kosztem alby troche poprawc jest zakup linki z reczna regulacja, czy to pomoże nie obiecuje
ad 4. masz ori centralny czy z allegro elektryczny??
ad 5. jezeli sie tak dzieje to prawdopodobnie prowadnica poszła, FAQ jest na forum jak reanimować szyber



UczacySie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 12, 2011 20:03

Remon Golfa 3

Post autor: UczacySie » pn sty 17, 2011 21:36

ooo i to mi sie podoba wszystko na temat tak byc powinno wilkie dzieki za odp. a co do centralnego zamka to niewiem jaki mam, byl juz bo ja golfa sprowadzilem z niemiec, nie chce ci glupot gadac bo smiech bedzie ale no powietrze otwiera zamek.... ;p a co do hamulcy to boje sie rozkrecic beben bo jestem full nowicujesz a jak nie zloze to co ja zrobie zostawie taki samochod pod blokiem heh... a co do montroli zawieszenia to normlanie podjezdzam mowie jaka jest sprawa i robi bez kontroli dokumentow w sprawie przegladu ?? :D



Awatar użytkownika
hard87
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: sob lis 21, 2009 21:00
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Remon Golfa 3

Post autor: hard87 » wt sty 18, 2011 00:02

no jak podjeźdzasz mówisz że chcesz sprawdzić zawieszenie bo cos ci tam puka i już wiesz co jest grane i tyle ja tak smigam jak cos mi sie nie podoba



UczacySie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 12, 2011 20:03

Remon Golfa 3

Post autor: UczacySie » wt sty 18, 2011 09:25

ooo no to gitara.... wilkie dzieki za odp



szczypiorek26
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czw sty 13, 2011 09:26

Remon Golfa 3

Post autor: szczypiorek26 » wt sty 18, 2011 21:57

z tyłu może być wybita tuleja na belce tez bedzie walić.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości