Koszt wymiany rozrządu?

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
rhl
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 373
Rejestracja: pn gru 26, 2005 00:30
Lokalizacja: nie powiem :P
Kontakt:

Post autor: rhl » pn maja 22, 2006 21:01

ja pisalem dla gofla III tdi i wiem ze to jedno i to samo a nie wiem czy do 4 pasowalo, to co pisalem to tyczy sie do golfa 3



Awatar użytkownika
granite
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: ndz paź 30, 2005 22:52
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: granite » wt maja 23, 2006 00:06

rhl22 pisze:a czym sie rozni zmiana paska w tdi od zmiany paska w silnkiku bez turbo ??
Chyba masz marne pojęcie o tym co znajduje się pod maską VW, ale z drugiej strony nie każdy musi być znawcą. To co napisał tomcio666, jest jak najbardziej zgodne z prawdą - to są po prostu dwa różne silniki! :bigok:



Awatar użytkownika
rhl
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 373
Rejestracja: pn gru 26, 2005 00:30
Lokalizacja: nie powiem :P
Kontakt:

Post autor: rhl » wt maja 23, 2006 08:40

granite pisze:
rhl22 pisze:a czym sie rozni zmiana paska w tdi od zmiany paska w silnkiku bez turbo ??
Chyba masz marne pojęcie o tym co znajduje się pod maską VW, ale z drugiej strony nie każdy musi być znawcą. To co napisał tomcio666, jest jak najbardziej zgodne z prawdą - to są po prostu dwa różne silniki! :bigok:
ja pisałem jak to się ma do 1.9 tdi w mk3 bo nie zerknąłem o jakie auto się dokładnie pyta, tylko spojrzałem na ceny to skomentowałem odpowiednio

a to co się tyczy mk3 to pisze jak jest bo odiwedzałem sklep niecałe 2 tygodnie temu i wiem ile kosztują do tdi a ile do mojego, przy mk4 nie wiem więc prosiłbym nie komentować tego czego nie napisałem



Awatar użytkownika
granite
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: ndz paź 30, 2005 22:52
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: granite » wt maja 23, 2006 11:35

no to teraz się wszystko wyjaśniło :grin:



dzidzius_r
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pn sty 23, 2006 20:45
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: dzidzius_r » wt maja 23, 2006 20:37

Oki Dzięki wszystkim za informacje To jest serwis do którego jeżdze od roku i wszyscy go chwalą ( ja też) Chciałem tylko wiedzieć czy to żeczywiście az tyle bo wcześniej miałem Opla Corse a tam wymiana wychodziła 250zł Więc jest pare stówek różnicy Jeszcze raz dzieki i pozdrawiam



pajakgdynia
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 157
Rejestracja: pt gru 30, 2005 14:15
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: pajakgdynia » wt maja 23, 2006 23:03

Jak mój mechanik robił rozrząd w MK3/4 (nie jestem pewien.. nie mówiąc już nic o typie silnika, wiem że TDi) to jak zobaczyłem tą plątanine paska, to słabo mi się zrobiło.. Incredible Machines to przy tym pikuś!
Sam pasek podobno koło 500zł (z ulgami hurtowni..).
A w moim klekocie.. 250 całość (pasek+uszczelniacze+napinacz+ustawienie)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 171 gości