Golf IV TDI 90KM ALH problem z dopływem paliwa

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

kylowbk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob lip 24, 2010 11:15
Lokalizacja: Lublin/Inowrocław

Re: Golf IV TDI 90KM ALH problem z dopływem paliwa

Post autor: kylowbk » wt sty 11, 2011 23:54

Więc tak zacznę od tego że przeczytałem na ten temat wszystkie posty i porobiłem wszystkie testy z wężykami oczywiście wymieniłem oringi przy krućcu od filtra na grubsze. Przy sprawdzeniu wężykami od baku sprawdziłem że idzie tamtędy powietrze wyjąłem smok i po wielu testach okazało się że trzymanie plastikowej rurki całego smoka (okazało się że jest to klejone) po prostu puściło i przy samej górze ciągnęło lewe powietrze. Skleiłem to distalem i oczywiście kolejne sprawdzenie - brak bąbelków z baku :hmm: lecz po złożeniu wszystkiego okazało się że znów na wężyku od filtra od pompy są bąbelki :shock: ale już mniejsze. Pozakładałem obejmy metalowe na końce wychodzące z filtra i koniec z bąbelkami :D teraz jedyna rzecz jaka mi została to bąbel powietrza cofający się z pompy po wyłączeniu silnika.



Awatar użytkownika
Rafał 21
Forum Master
Forum Master
Posty: 1329
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 12:08
Lokalizacja: Slask-Zabrze

Golf IV TDI 90KM ALH problem z dopływem paliwa

Post autor: Rafał 21 » śr sty 12, 2011 15:46

kylowbk pisze:została to bąbel powietrza cofający się z pompy po wyłączeniu silnika.
kylowbk, tego raczej nie zlikwidujesz ,ale próbuj może ci się uda :lol:


Zawsze może być Ciut Ciut więcej!!!

kylowbk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob lip 24, 2010 11:15
Lokalizacja: Lublin/Inowrocław

Golf IV TDI 90KM ALH problem z dopływem paliwa

Post autor: kylowbk » śr sty 12, 2011 23:29

Jeżeli znajdę czas to na pewno coś będę próbował :jezor: wydaje mi się że to wina zaworu odcinającego paliwo w pompie ale nowy kosztuje 300 zł także spróbuje znaleźć od kogoś innego i przetestować. Chciałem jeszcze dodać żeby nikt nie nabrał się na teksty słabych mechaników że "potrzebna jest regeneracja pompy albo jakieś inne pierdoły" kosztujące kupe kasy oczywiście naciągacze :jezor:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości