[RADIO] Czy 2din można podłączyć do MK4?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
mazt
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 200
Rejestracja: czw wrz 30, 2010 20:34
Lokalizacja: BI

[RADIO] Czy 2din można podłączyć do MK4?

Post autor: mazt » pn sty 03, 2011 13:32

Witam, pytam jako laik, czy jest możliwe podłączenie radia 2din do MK4? Zastanawiam się nad kupnem radia JVC KW-XR411 tylko nie wiem czy będzie pasowało do mojej puły i okablowania. Tak nota bene to ktoś usuwa moje tematy nie podając żadnej przyczyny.



JacekTDI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 366
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 12:34
Lokalizacja: Jaworzno

[RADIO] Czy 2din można podłączyć do MK4?

Post autor: JacekTDI » pn sty 03, 2011 13:59

Usuwa Twoje tematy bo pytasz o rzeczy o których pełno już było napisane to po pierwsze, a po drugie to masz tu na dzień dobry 2 tematy o 2 DIN:

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... hilit=2din" onclick="window.open(this.href);return false;

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... n#p4348515" onclick="window.open(this.href);return false;

Wystarczy użyć "szukaj" i sporo znajdziesz na te tematy, zwłąszcza że jest o nich sporo i są banalne.



Awatar użytkownika
mazt
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 200
Rejestracja: czw wrz 30, 2010 20:34
Lokalizacja: BI

[RADIO] Czy 2din można podłączyć do MK4?

Post autor: mazt » pn sty 03, 2011 14:05

Dobra to już wiem, że 2 dni powinno generalnie wejść w pułę. Natomiast czy ktoś z was ma lub miał do czynienia z JVC KW-XR411 ? Zastanawiam się nad kupnem ? Czy obejdzie się bez adapterów, przejsciówek itp jak je kupie?



JacekTDI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 366
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 12:34
Lokalizacja: Jaworzno

[RADIO] Czy 2din można podłączyć do MK4?

Post autor: JacekTDI » pn sty 03, 2011 14:41

Powinno od ręki zagrać, widać że ma wejscie pod kostkę ISO i zestaw głośników seryjnych. Możesz mieć problem z odbiorem stacji radiowych i wtedy separator byś musiał założyć. Sam mam 2DIN (Pioneer AVIC F900BT), od strzała odpaliłem na normalnej instalacji no i... słabo mi stacje odbierają oprócz zażyganego RMF`u, separator już mam kupiony ale nie chce mi sie go zakładać :hmm:



Awatar użytkownika
mazt
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 200
Rejestracja: czw wrz 30, 2010 20:34
Lokalizacja: BI

[RADIO] Czy 2din można podłączyć do MK4?

Post autor: mazt » pn sty 03, 2011 15:02

JacekTDI, właśnie taka odpowiedź mnie satysfakcjonuje. Tylko powiedz mi jeszcze jaki separator ewentualnie mam wyszukiwać do tego radia bo kompletnie się na tym nie znam. Dobrze jakby był ze strony electro.pl bo tam zamierzam kupić radio i chciałbym za jednym strzałem wszystko.

W tym dziele niestety nie mogę dodać pochwały ;/



JacekTDI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 366
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 12:34
Lokalizacja: Jaworzno

[RADIO] Czy 2din można podłączyć do MK4?

Post autor: JacekTDI » pn sty 03, 2011 15:14

na tej stronie co podałeś to nie ma takich rzeczy, tu masz na allegro
http://allegro.pl/separator-antenowy-pr ... 57474.html" onclick="window.open(this.href);return false;

poza tym wpisz separator antenowy w allegro i maszt tego od groma:

http://allegro.pl/listing.php/search?sg ... r+antenowy" onclick="window.open(this.href);return false;


Swoją drogą to ciekawe co to radio jest warte i jak zagra, może ktoś je miał i mógłby się wypowiedzieć, bo może żonie do Ibizy takie bym zapodał ;)
Ostatnio zmieniony pn sty 03, 2011 15:19 przez JacekTDI, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
mazt
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 200
Rejestracja: czw wrz 30, 2010 20:34
Lokalizacja: BI

[RADIO] Czy 2din można podłączyć do MK4?

Post autor: mazt » pn sty 03, 2011 15:19

Dzięki bardzo za pomoc kolego!



JacekTDI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 366
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 12:34
Lokalizacja: Jaworzno

[RADIO] Czy 2din można podłączyć do MK4?

Post autor: JacekTDI » pt sty 21, 2011 22:54

Yo! Kupiłes to radio?? jak gra??



Awatar użytkownika
mazt
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 200
Rejestracja: czw wrz 30, 2010 20:34
Lokalizacja: BI

Re: [RADIO] Czy 2din można podłączyć do MK4?

Post autor: mazt » wt sty 25, 2011 14:23

JacekTDI pisze:Yo! Kupiłes to radio?? jak gra??
Tak kupiłem. Póki co jestem bardzo zadowolony. Gra bardzo ładnie i czysto. Jednak oprócz atutów dźwiękowych wygląda rewelacyjnie w aucie. Pasuje do niebieskiego podświetlenia zegarów chociaż kolor podświetlenia radia jest bardziej intensywny. Jednakże wszyscy jak wsiądą to mówią, że "kokpit" robi duże wrażenie jak na auto z 2000 roku :) Może cyknę foto w wolnej chwili to wstawię :)



JacekTDI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 366
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 12:34
Lokalizacja: Jaworzno

[RADIO] Czy 2din można podłączyć do MK4?

Post autor: JacekTDI » wt sty 25, 2011 15:32

Gitara, wiem co żonie na "WalęTynki" kupię do jej Izabeli ;) a z czerwonym podświetlaniem są??



Awatar użytkownika
mazt
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 200
Rejestracja: czw wrz 30, 2010 20:34
Lokalizacja: BI

Re: [RADIO] Czy 2din można podłączyć do MK4?

Post autor: mazt » wt sty 25, 2011 16:03

JacekTDI pisze:Gitara, wiem co żonie na "WalęTynki" kupię do jej Izabeli ;) a z czerwonym podświetlaniem są??
Wiem, że modele wyższe(KW-XR611 i KW-XR811) http://www.jvc.pl/product-list.php?id=100036" onclick="window.open(this.href);return false; mają możliwość zmiany koloru jednak są one droższe od tego modelu i dodatkowo wyposażone w bluetooth i pilot. Jednak ja tych dodatków zupełnie nie potrzebowałem :) W każdym bądź razie polecam :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości