[TDI] Czy pasek rozrządu wymienia się po 3 latach?

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
sq8bwh
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 201
Rejestracja: pt wrz 17, 2004 09:33
Lokalizacja: ............................................

Post autor: sq8bwh » sob maja 20, 2006 11:31

Słuchaj decyzja należy do Ciebie ale ja takie sprawy to robie sobie sam... i wychodzę z tego założenia że jak coś s*******ę to sam. Dlatego pojazdy mam na "swoją miarę". A pozatym to ile takie koło pasowe u nich??? :goof:

[ Dodano: Sob Maj 20, 2006 11:35 am ]
vw_vandal pisze:Nie wiem chłopaki jak wy ja w swojej "dwójeczce" wymieniam pasek i napinaczem co 60 tyś. Koszt to 55 zł pasek ok 50 zł napinacz i robocizna 100 zł. A tak może się uda a może nie. Te orginalne paski i może tyle wytrzymają ale te zamieniki ...... nie ryzykował bym.
No właśnie.. jak się wymienia jedno to i drugie tyle że u mnie robota we własnym zakresie i za 100 pln piwa na tydzień lub dwa wystarczy....



Awatar użytkownika
vw_vandal
Forum Master
Forum Master
Posty: 1818
Rejestracja: sob mar 18, 2006 14:45
Lokalizacja: Świerzno
Kontakt:

Post autor: vw_vandal » sob maja 20, 2006 11:40

Ja sobie odmówię wszystkiego ale "dwójeczka" musi chodzić jak pszczółka.


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DvkPN1Buok0&feature=autoplay&list=FLdQqUeMMZKpjqZ72OdcA6cQ&lf=mh_lolz&playnext=1[/youtube]

Awatar użytkownika
sq8bwh
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 201
Rejestracja: pt wrz 17, 2004 09:33
Lokalizacja: ............................................

Post autor: sq8bwh » sob maja 20, 2006 15:01

vw_vandal pisze:Ja sobie odmówię wszystkiego ale "dwójeczka" musi chodzić jak pszczółka.
A uważasz że w warsztatach lepiej.. inaczej.. robią? Tyle że wygoda za którą trzeba zapłacić.. Ja niestety a może "stety" kieruję się starym pożekadłem że "prawdziwy" motocyklista nie oddaje swojego motocylka nikomu nawet mechanikowi i to przeszło mi na samochody.



Awatar użytkownika
vw_vandal
Forum Master
Forum Master
Posty: 1818
Rejestracja: sob mar 18, 2006 14:45
Lokalizacja: Świerzno
Kontakt:

Post autor: vw_vandal » sob maja 20, 2006 15:12

Nie mówię, że daje do mechaników, większość robi mój dobry kolega, a resztę sam chodzi mi o to że wole dać coś co nie umiem, komuś co to umie. Jeśli chodzi o rozżąd nie ustawisz dobże znaków i tyle z silnika. Kolo to umie i niech robi, a wydać 100zł na jakieś pół roku chyba nie jest dużo?


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DvkPN1Buok0&feature=autoplay&list=FLdQqUeMMZKpjqZ72OdcA6cQ&lf=mh_lolz&playnext=1[/youtube]

Awatar użytkownika
sq8bwh
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 201
Rejestracja: pt wrz 17, 2004 09:33
Lokalizacja: ............................................

Post autor: sq8bwh » sob maja 20, 2006 15:20

vw_vandal pisze:Nie mówię, że daje do mechaników, większość robi mój dobry kolega, a resztę sam chodzi mi o to że wole dać coś co nie umiem, komuś co to umie. Jeśli chodzi o rozżąd nie ustawisz dobże znaków i tyle z silnika. Kolo to umie i niech robi, a wydać 100zł na jakieś pół roku chyba nie jest dużo?
Eeee... dobry kolega i stówę bierze... to chyba nie dobry..



Awatar użytkownika
vw_vandal
Forum Master
Forum Master
Posty: 1818
Rejestracja: sob mar 18, 2006 14:45
Lokalizacja: Świerzno
Kontakt:

Post autor: vw_vandal » sob maja 20, 2006 15:27

Dobry :bajer: ja mu serwisuje kompy \:D/ i jakoś jest dobrze.


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DvkPN1Buok0&feature=autoplay&list=FLdQqUeMMZKpjqZ72OdcA6cQ&lf=mh_lolz&playnext=1[/youtube]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości