jak to jest z tym wyposażeniem???

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
tomko91
FaKeR Lubuskie
FaKeR Lubuskie
Posty: 145
Rejestracja: pn wrz 13, 2010 19:01
Lokalizacja: FKR Gronów okolice Zielonej Góry

jak to jest z tym wyposażeniem???

Post autor: tomko91 » pn gru 27, 2010 01:05

mam mk3 z końca 95 roku dokładnie z listopada jest to wersja GT z silnikiem TDI(1Z) posiadam 4 elektryczne szyby, na zewnątrz listwy i td od gt, fotele z gt, lampy H1+H1, halogeny, rególacje fotela kierowcy, regulacje kierownicy, zagłówki tył, fotele są całe z materiału bez dermy na tyle, lakier metalik, zderzaki w kolorze, domykanie szyb z kluczyka nie wiem co tam jeszcze mogę napisać ale dobra wyposażenie może bez szaleństw ale i też nie jest takie biedne zastanawia mnie jedna rzecz skoro auto ma takie wyposażenie przyjmijmy że nie najgorsze to czy to normalne że w tym roczniku nie posiada żadnej poduszki i ABS-u? Dobra ABS to może i nie ale czy to że nie ma poduszki to normalne? czy może ona tam kiedyś była i powinna być? zastanawiam się czy może poducha tam była tylko miał jakąś kolizje i poduszka wykonała swoje zadanie? wiem że może to sprawdza się jakoś po vinie ale nie wiem jak dlatego proszę was o pomoc :) jeśli temat jest umieszczony w złym miejscu to powiedzcie gdzie powinienem go przenieść :D


MOJE MK3 OBADAJ I POWIEDZ CO MYŚLISZ=> http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=385778" onclick="window.open(this.href);return false;

Odważni nie żyją wiecznie a ostrożni nie żyją wcale...
I pamiętaj aby nigdy nie jeździć szybciej niż Twój anioł stróż potrafi latać...

Awatar użytkownika
tobi19761
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 307
Rejestracja: czw paź 15, 2009 20:42
Lokalizacja: toporowice

jak to jest z tym wyposażeniem???

Post autor: tobi19761 » pn gru 27, 2010 17:58

Poczytaj sobie w FAQ są wersje wyposażeniowe!


tobi

Awatar użytkownika
don vittorio
rock n roll
rock n roll
Posty: 248
Rejestracja: czw lut 04, 2010 20:23
Lokalizacja: kuj-pom

jak to jest z tym wyposażeniem???

Post autor: don vittorio » wt gru 28, 2010 09:05

Nie VIN, tylko z wklejki z bagażnika.
Zobacz: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=2&t=303379" onclick="window.open(this.href);return false;
Różnie z tym bywało...


"Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia. Rozsiałem je u twych stóp.

Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach.”

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości