Syczenie z pod spodu silnika

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Lu4Ke
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 548
Rejestracja: pn sie 31, 2009 21:08
Lokalizacja: Krakow

Syczenie z pod spodu silnika

Post autor: Lu4Ke » czw gru 02, 2010 18:03

WITAM

zauwazylem ze po przejechaniu po sniegu i wjechaniu do garazu, zgaszeniu silnika, slysze syczenie jak by powietrze z kola uciekalo, zagladlem pod spod auta i widze ze resztki sniegu odlepiaja sie od wlasnie tego co nie wiem co to jest znajduje sie to kolo misy olejowej po prawej stronie patrzac na przod auta, wyglada to jak taka okragla gruba rura owinieta drutem drucianka jakby...

nie dosc ze syczy przez jakis czas to jeszcze sie z tego dymi, jesli sie ta "drucianka" ze sniegiem laczy... nie wiem czemu tak jest, wogole jak sie nazywa ta czesc?

golf IV 2000r benzyna 1.6 16v



wojtas46
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2487
Rejestracja: pt lut 06, 2009 19:47
Lokalizacja: łęczyca

Syczenie z pod spodu silnika

Post autor: wojtas46 » czw gru 02, 2010 18:22

Złącze elastyczne , część układu wydechowego takie objawy gdy jest na nim śnieg to normalka



Awatar użytkownika
EnJoy
.:DUB WAY:.
.:DUB WAY:.
Posty: 1386
Rejestracja: śr lip 26, 2006 13:42
Lokalizacja: Tychy

Syczenie z pod spodu silnika

Post autor: EnJoy » sob gru 25, 2010 00:40

Lu4Ke pisze:nie dosc ze syczy przez jakis czas to jeszcze sie z tego dymi, jesli sie ta "drucianka" ze sniegiem laczy... nie wiem czemu tak jest

To część wydechu, która mocno się nagrzewa. Po kontakcie z zimnym śniegiem nie trudno przewidzieć co się może dziać :P



ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości