kobieta potrzebuje pomocy :/ - radio samoch.

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

winogronka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt gru 10, 2010 00:30

kobieta potrzebuje pomocy :/ - radio samoch.

Post autor: winogronka » sob gru 11, 2010 11:16

Witam. Potrzebuje pomocy (rady) w sprawie radia samochodowego. Chce mojemu Mezczyznie kupic na urodziny radio samochodowe a niestety kompletnie sie nie orientuje w tym temacie :/ odrazu apeluje do Panow na tym forum o niewysmiewanie mnie z powodu mojej niewiedzy. Jak to mowia "nie ma glupich pytan sa tylko glupie odpowiedzi" :grin:

tak wiec przejdzmy do meritum... powiedzcie mi porsze czy takie radia jak na allegro sa dostepne ...warto kupic? ktore byscie polecili ? z racji ze jestem jeszcze studentka (wiadmo - ciezko z kasa) to nie stac mnie na takie z najwyzszej polki :/ ale tez nie chce mu kupic byle czego...

No i ostatnia uwaga (nie mam pojecia czy ma to jakiekolwiek znaczenie w doborze radia :/ ) to moj M ma golfa II . Prosze o pomoc :) dziekuje z gory. Podaje link do tych dostepnych na allegro :

http://allegro.pl/listing.php/search?sg ... we&order=p" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

kobieta potrzebuje pomocy :/ - radio samoch.

Post autor: bongo » sob gru 11, 2010 11:46

Przeniosę temat do działu gdzie się lepiej znają koledzy :bigok:



Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

kobieta potrzebuje pomocy :/ - radio samoch.

Post autor: A r t u r » sob gru 11, 2010 13:33

winogronka pisze: to nie stac mnie na takie z najwyzszej polki
rozumiem, ale budżet musisz ustalić, około 300 zł już kupisz coś co będzie grać, konkretnego modelu nie podam, bo wszystkie grają podobnie (mnie tylko jedna firma w tym przedziale zraziła , mianowicie JVC), wybierz te które Ci się bardziej podoba no i żeby miało podświetlenie takie jak w aucie, zapewne zielone, chyba że coś twój chłop modził,



mxsebek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 107
Rejestracja: śr lip 04, 2007 11:09
Lokalizacja: Koszalin

kobieta potrzebuje pomocy :/ - radio samoch.

Post autor: mxsebek » sob gru 11, 2010 14:10

Polecam radyjko LG, tak tak sam kiedyś bym nie kupił,ale ostanio szukaliśmy czegoś dla kumpla w rozsądnej kasie i po odsłuchaniu kilku padło właśnie na LG ,wejście na pena, pilot ,dwa wyjścia przedwzmacniacza i bardzo proste w obsłudze (dwa kolory podświetlenia jest i zielony do MK2)

Po zakupie jego brat i kolega również kupili takie same i wszyscy są zadowoleni jak na ten półap cenowy.

o takie;
http://allegro.pl/radio-samochodowe-lcs ... 80481.html" onclick="window.open(this.href);return false;


mxsebek

winogronka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt gru 10, 2010 00:30

Re: kobieta potrzebuje pomocy :/ - radio samoch.

Post autor: winogronka » sob gru 11, 2010 18:53

arturek320 pisze:
winogronka pisze: to nie stac mnie na takie z najwyzszej polki
rozumiem, ale budżet musisz ustalić, około 300 zł już kupisz coś co będzie grać, konkretnego modelu nie podam, bo wszystkie grają podobnie (mnie tylko jedna firma w tym przedziale zraziła , mianowicie JVC), wybierz te które Ci się bardziej podoba no i żeby miało podświetlenie takie jak w aucie, zapewne zielone, chyba że coś twój chłop modził,

wiesz ja bardzo bardzo chcialabym kupic takie lepsze ale niestety..300 zl to ja mam na zycie na miesiac :/ wiec nie da rady kupic za 300 zl radia :/ myslalam o takim w granicy 100 - 150 zl ...dlatego szukam na allegro bo tam mozna cos taniej kupic... czy z tych ktore tam sa na allegro jest Waszym zdaniem cos w tym przedziale cenowym godne uwagi? nie jakis badziew? :/

co do koloru w aucie to nie ma On zadnego zielonego:) raczej czerwone :)



Awatar użytkownika
Yuri
Forum Master
Forum Master
Posty: 1249
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 02:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

kobieta potrzebuje pomocy :/ - radio samoch.

Post autor: Yuri » sob gru 11, 2010 19:29

winogronka pisze:myslalam o takim w granicy 100 - 150 zl ...
Za tą kasę, jeśli chodzi o fabrycznie nowe radia przynajmniej średniej marki, nie kupisz nic. Nawet za jakieś pierwsze lepsze Sony czy JVC to trzeba dać przynajmniej te 250 - 300 zł (np. http://allegro.pl/sony-cdx-gt-29-gwaran ... 77897.html" onclick="window.open(this.href);return false;, najtańsze Sony znalezione na Allegro).
Wg mnie jeśli nie zwiększysz pułapu gotówki to wyjścia masz 2: albo kupić znanej marki ale używane (raczej średnio taki wariant nadaje się na prezent), albo kupić nowe, ale jakiś wynalazek typu "Pionier" (tania podróbka Pioneer'a), który najprawdopodobniej po roku się rozpadnie.



winogronka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt gru 10, 2010 00:30

Re: kobieta potrzebuje pomocy :/ - radio samoch.

Post autor: winogronka » sob gru 11, 2010 19:43

Yuri kupienie uzywanego (ale w dobrym stanie oczywiscie) radia nie jest w naszym przypadku problemem bo po pierwsze moj chlopak zdaje sobie sprawe z mojej sytuacji finansowej i napewno nie mialby pretensji:) poza tym zawsze mielismy uzywane radio tylko ze jedno jakies debile nam ukradli jak sie wlamali do auta a drugie niestety sie popsulo mimo ze bylo ponic dobrej marki:(

tak wiec myslalam raczej o jakims uzywanym ...a kiedys jak bede juz zarabiac to kupie mu na prezent drozsze ;)

na tej stronie ktora podalam z allegro sa takie najpierw wlasnie tansze...w nich nie ma nic ciekawego Waszym zdaniem ??

np takie ? http://allegro.pl/radio-samochodowe-mp3 ... 32127.html" onclick="window.open(this.href);return false;

no wogole sposrod tych tutaj jakies moze? http://allegro.pl/listing.php/search?sg ... we&order=p" onclick="window.open(this.href);return false;



winogronka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt gru 10, 2010 00:30

kobieta potrzebuje pomocy :/ - radio samoch.

Post autor: winogronka » sob gru 11, 2010 19:49

tak sie zastanawiam czy moze lepiej nie odlozyc kasy i nie dac mu na inna okazje (albo bez okazji) takiego lepszego radia (np tego co tam wyzej polecacie) ... no nie wiem ... no chyba ze jakims cudem mi sie uda odlozyc te 250 zl do czasu Jego urodzin.

ale radzcie dalej panowie jesli mozecie bo dobrze radzicie ;)



Awatar użytkownika
basior1997
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: sob sie 15, 2009 20:37
Lokalizacja: Leszno//Góra
Kontakt:

kobieta potrzebuje pomocy :/ - radio samoch.

Post autor: basior1997 » sob gru 11, 2010 20:25

ze swojej strony polecam odłożyc i poczekac na inną okazje
lub tez obserwowac dobrze allegro i napewno sie cos znajdzie


Sadzić Palić Zalegalizować!!!!!!

winogronka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt gru 10, 2010 00:30

Re: kobieta potrzebuje pomocy :/ - radio samoch.

Post autor: winogronka » sob gru 11, 2010 20:58

to w takim razie moze moglibyscie Panowie wklejac linki do tych troche drozszych ktore byscie polecili? ...jak juz zobaczylam te po 200-300 to az mi teraz troche zal kupowac mu tych za 100 zl ktore wygladaja troszke tandetenie :(

zalezy mi na tym by w tym radiu bylo wejscie USB bo wiem,ze moj M bardzo chcial miec takowe.



winogronka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt gru 10, 2010 00:30

kobieta potrzebuje pomocy :/ - radio samoch.

Post autor: winogronka » sob gru 11, 2010 21:00

a dlaczego np takie radio jest zle Waszym zdaniem? (biorac pod uwage,ze cena jest <100zl) ... bo nie wiem czego sie wystrzegac w wyborze. Chodzi o marke? czy sa jakies parametry ktorymi powinnam sie kierowac w wyborze radia??



Awatar użytkownika
basior1997
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: sob sie 15, 2009 20:37
Lokalizacja: Leszno//Góra
Kontakt:

kobieta potrzebuje pomocy :/ - radio samoch.

Post autor: basior1997 » sob gru 11, 2010 21:24

mówiac w ogóle radia które sa tanie poprostu sa lipne psują sie np miałem ostatnio na servisie radio które dostało strzała prądowego(przy odpaleniu jak wiadomo jest dosyc duzy pobór prądu) spliła sie końcówka mocy ich jakosc wykoniana jak i dźwięku jest słaba urzył bym nawet słowa zła
radio markowe typu alpine clarion jvc itp to radia które sa juz robione juz troszke lepiej czyli nie psuja sie i takie tam inne
a radia które kosztują juz od 500zł w góre cały czas jest mowa o nowych ) są juz niemal doskonałe w jakośći dźwięku wykonaniu i wytrzymałośći
wiec myśle winogronka ze kupując radio chłopkaowi za ninimum 150zł urzywane posłuży wam przez długi okres czasu


Sadzić Palić Zalegalizować!!!!!!

Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

kobieta potrzebuje pomocy :/ - radio samoch.

Post autor: powalla » sob gru 11, 2010 21:56

Tanie radia kupuje się wzrokiem ...kup fajniejsze wizualnie i z głowy . Grają tak samo.



winogronka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt gru 10, 2010 00:30

Re: kobieta potrzebuje pomocy :/ - radio samoch.

Post autor: winogronka » wt gru 21, 2010 17:47

Panowie a czy takie radio jest ok?? bedzie dobre?? i czy nije bedzie problemow z podlaczeniem go do Golfa?? (naprawde nie mam zielonego [pojecia o takim sprawach:/)

http://allegro.pl/radio-samochodowe-usb ... 37925.html" onclick="window.open(this.href);return false;



Zablokowany

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości