Alarm i Centralny Zamek

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
taisho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: ndz sty 17, 2010 21:02
Lokalizacja: Gliwice

Alarm i Centralny Zamek

Post autor: taisho » pn lis 29, 2010 20:46

Witam mam zamiar założyć alarm i centralny,, byłem dziś w serwisie zajmującym się takimi rzeczami i gościu zawołał mi za to 500zł trochę dużo,, na allegro można kupić taki zestaw już za około 130zł ale nie wiem czy jest to warte tych pieniędzy, a do tego musiał bym to sam montować czego się boje bo nie mam o tym zielonego pojęcia :crazy: chyba że nie jest to takie straszne jak sie wydaje :grin: może ktoś z was był w podobnej sytuacji i doradzi co zrobić, jaki zestaw kupić jakiej firmy itd..



Awatar użytkownika
koczyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 257
Rejestracja: śr lis 08, 2006 10:52
Lokalizacja: Gdańsk - Grudziądz
Kontakt:

Alarm i Centralny Zamek

Post autor: koczyk » pn lis 29, 2010 21:45

zalezy co Ci za te 500zł wsadzą na ile drzwi ten central ? moge Ci sprzedać coś porządnego nawet z firm zaopatrujących tylko warsztaty gdzie prywatna osoba tego nie kupi



Awatar użytkownika
mody1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: śr lut 24, 2010 00:19
Lokalizacja: Ruda Ślaska

Re: Alarm i Centralny Zamek

Post autor: mody1 » pn lis 29, 2010 22:28

Taki w miarę alarm z czujnikami ruchu-ultradzwięki kupisz za ok.150-180zł, a siłowniki z centralka na 4 drzwi ok 100-120zł
300zł za częśći i 200zł za robotę cena za wszystko nawet w miarę.O ile wsadzi Ci coś w miarę,jak jakis syf,to drogo.
Jak sam to będziesz robił i znajdziesz porady i schematy,to zajmie Ci to mniej więcej 8godz.dla laika z narzędziami,wierz mi że sie nadymasz



Awatar użytkownika
taisho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: ndz sty 17, 2010 21:02
Lokalizacja: Gliwice

Alarm i Centralny Zamek

Post autor: taisho » pn lis 29, 2010 23:11

koczyk pisze:moge Ci sprzedać coś porządnego
za jedyne??? central na 2 drzwi i bagażnik a co miał by montować to nawet nie wiem bo już mi nie powiedział za alarm i centrale chce 200zł a za montaż 300zł z tym że mam gwarancje i co by się nie działo to jadę do niego i niech robi :foch:



Awatar użytkownika
koczyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 257
Rejestracja: śr lis 08, 2006 10:52
Lokalizacja: Gdańsk - Grudziądz
Kontakt:

Alarm i Centralny Zamek

Post autor: koczyk » wt lis 30, 2010 21:24

moge Ci sprzedac proxime, seo, barakude co chcesz wraz z ultra i syrenka z wlasnym zasilaniem, nie zadne chinczyki, silowniki moge Ci również dać proxime daj znać na pw czy chcesz wszytsko dobre tzn a to podam Ci ceny zapewniam że będą atrakcyjne :pub: nie wiem czy nie bedziesz musial kupic zamka z ori centrala do mk3 bo nie pamietam jak bylo z klapa wtedy pod ori zamek gdzie jest miejsce na silownik podpinasz elektryczny



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Alarm i Centralny Zamek

Post autor: Paweł Marek » wt lis 30, 2010 23:58

co do sprzedaży dogadujcie się na priv tu nie giełda. I nie wciskaj tylko koledze kitu bo i tak się w końcu dowie że nie jesteś w stanie sprzedać mu nic innego jak tylko Made in Daleki Wschód, co akurat ni oznacza że będzie to złe.

taisho, poczytaj po forum tematów z opisem montażu jest mnóstwo może zdecydujesz się zakładać sam, nawet taki tani zestaw spełni funkcję niema sensu przepłacać. Funkcja alarmowania trochę traci sens w wiekowym niestety autku, możesz się zadowolić samym sterownikiem zamka z siłownikami na piloty wyjdzie jeszcze 5 dych taniej.

A klapę sobie odpuść, za dużo kłopotu z dostosowaniem chyba że dokupisz zamek pod central - jak kolega wyżej pisze, ale to mało przydatne


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
koczyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 257
Rejestracja: śr lis 08, 2006 10:52
Lokalizacja: Gdańsk - Grudziądz
Kontakt:

Alarm i Centralny Zamek

Post autor: koczyk » śr gru 01, 2010 09:10

jezeli seo lub proxima to dla Ciebie daleki wschod to moje gratulacje :pub:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości