Nie chce odpalić , mały pożar pod maska

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Arek1988gno
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: wt sty 06, 2009 22:22
Lokalizacja: Gniezno

Nie chce odpalić , mały pożar pod maska

Post autor: Arek1988gno » ndz lis 28, 2010 15:44

mam prośbę czy ktos z forumowiczow zna sie dobrze na elektryce najlepiej z okolic Gniezna ponieważ jest problem trudny do rozwiazania :/ wiecej o wątku http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=35&t=367804" onclick="window.open(this.href);return false; moze ktos bedzie wiedział co mogło sie stać :/:/:/



15darekvw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czw lis 25, 2010 22:05

Nie chce odpalić , mały pożar pod maska

Post autor: 15darekvw » pn lis 29, 2010 09:38

któras ze swiec zarowych ma zwarcie,sprawdz wszystkie bezpieczniki jesli auto niepali i zobcz czy masz napiecie na sterowniku silnika,kiedys miałem takie auto ze cała wizaka przwodów sie spaliła przez swiece zarowe, jak było zimno to swiece sie zaąłczały i(jedna robiła zwarcie)a na instalacji robiła sie grzałka !!!



Arek1988gno
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: wt sty 06, 2009 22:22
Lokalizacja: Gniezno

Re: Nie chce odpalić , mały pożar pod maska

Post autor: Arek1988gno » pn lis 29, 2010 11:05

Dzieki za sugestie bezpiecznik sprawdziłem od świec ten w kabinie nad przekaźnikami i jest ok,przekaźnik 109 tez i wydaje się tez oki fotki, jutro się okaże,tydzień nowe świece i spalone to super sprawa by była :/:/ od rana jutro chyba idzie do elektryka i zobaczymy co to będzie.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości