GOLF MK3 TDI 1Z trochę inny od wszystkich SKRADZIONO AUTO

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
piru
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 419
Rejestracja: sob wrz 11, 2004 18:57
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

MK3 TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: piru » sob lis 06, 2010 13:39

fajnie pomodzone we wnętrzu tej MK3 :bigok:

teraz tylko ładnie odnowić skórę :hmm: chodź i tak nie wygląda na fotach na mega styraną :bajer:

co do plastyków na czarno to żaden problem można sprawę załatwić strukturą a z podsufitką pobawić się też można :kac:

sam się zabieram za takie rozwiązanie tyle że podsufitka w wersji hardcor czyli materiał aut :hmm:


moja bestia :grin:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=318356

http://www.vwvento-fans.com/index.php?option=com_content&task=view&id=173&Itemid=1

Awatar użytkownika
Danny0087
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 149
Rejestracja: ndz gru 23, 2007 23:48
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

MK3 TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: Danny0087 » ndz lis 07, 2010 23:48

Przyjemne autko, lecz brakuje uziemienia, bo troche za wysoko stoi i te kierunki clary sa kijowe bo paruja i psuja efekt ;/
Wnetrze super w dodatku w bdb stanie ;)


Moj Golf :)
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= ... sc&start=0
Filmik z Golferem:
http://vimeo.com/28213373

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

MK3 TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: A r t u r » pn lis 08, 2010 19:14

piru pisze:fajnie pomodzone we wnętrzu tej MK3 :bigok:

teraz tylko ładnie odnowić skórę :hmm: chodź i tak nie wygląda na fotach na mega styraną :bajer:

dzięki , dokładnie nie jest w złym stanie, a jak jeszcze ożywić/odnowić tą skórę?, kupiłem mleczko czyszcząco-polerujące Sonaxa, co dużo już jej dało, no ale tych pomarszczeń to chyba już nie usunę,
piru pisze:co do plastyków na czarno to żaden problem można sprawę załatwić strukturą a z podsufitką pobawić się też można :kac:
co do plastików to faktycznie byłby to lepszy i tańszy pomysł:), będę musiał pomyśleć,
Danny0087 pisze:Przyjemne autko, lecz brakuje uziemienia, bo troche za wysoko stoi i te kierunki clary sa kijowe bo paruja i psuja efekt ;/
jak pisałem wcześniej, na wiosnę planuję gwint, no i to raczej już będzie pewny zakup, jak fundusze pozwolą to chcę też zmienić opony na niższy profil jak teraz, co do clarów to faktycznie po myciu czy też po deszczu trochę parują, no tyle że ja nie widzę innych alternatyw, bo ori blendy mi się nie podobają.
Danny0087 pisze:Wnetrze super w dodatku w bdb stanie ;)
no raczej pasuje słowo ładne, bo super to jest twoje z tą pomarańczową skórką :bajer:



Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

MK3 TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: A r t u r » ndz lis 28, 2010 14:03

tak wyszły mi zegary , niestety żeby pokazać jak świecą muszę pożyczyć lepszy aparat, bo mój nie radzi sobie z takimi światłami w nocy :kac:

Obrazek

tarcze MOMANA, wskazówki pomalowane farbą Model Master Fluorescent orange, od góry nalepiona listwa z diodami smd UV, założone ringi chrom,


Myślę już o nowym sezonie, moje obecne felgi już mi się znudziły i pewnie wylądują na sezon zimowy, a na lato myślę nad jakimiś 17 nastkami,

podoba się wam taka felga na MK3? jak dla mnie bomba, ale sam nie wiem,

Obrazek



Awatar użytkownika
andrzej007
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 754
Rejestracja: ndz gru 14, 2008 14:40
Lokalizacja: Rzeszów

MK3 TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: andrzej007 » ndz lis 28, 2010 14:10

bardzo ładne zegary :) teraz zastanawiam sie czy u siebie nie dać obwódek :P bo wzór Indiglo mam taki sam :)

Felgi też ładnie :bigok: planujesz na takich wyjechać w 2011??



Awatar użytkownika
RafaelloW007
Forum Master
Forum Master
Posty: 1341
Rejestracja: sob sty 17, 2009 16:48

MK3 TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: RafaelloW007 » ndz lis 28, 2010 14:11

arturek320 pisze:podoba się wam taka felga na MK3? jak dla mnie bomba, ale sam nie wiem
felga zla nie jest ale bardziej bym ją widzial na nowszym aucie np A4 B5, na mk3 tak nie do końca. Jesli planujesz 17 to do tego syta gleba musi byc bo inaczej nie bedzie efektu, szczudła wyjdą. Licznik fajnie wyszedł, daj fotke jak świeci w nocy, sam myśle o indiglo, pzdr



Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

MK3 TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: A r t u r » ndz lis 28, 2010 16:25

RafaelloW007 pisze:Jesli planujesz 17 to do tego syta gleba musi byc bo inaczej nie bedzie efektu, szczudła wyjdą.
wiem, dlatego też wcześniej będzie gwint inaczej bym nie myślał o 17, ale niżej niż pewnie tak jak na fotce nie będzie, z 8 calową nisko się nie da by normalnie jeździć, jeszcze mocno przemyślam te felgi bo mało nie kosztują, no ale bardzo mi się podobają, widziałem je na mk4 no i na audi właśnie nowe a3, pasują dobrze, ale myślę że na golfie też dobrze jest, w sumie to nie wiem jakie nowe teraz felgi by podeszły, bo używek nie chce,
RafaelloW007 pisze: Licznik fajnie wyszedł, daj fotke jak świeci w nocy, sam myśle o indiglo, pzdr
Mam tylko takie kiepskie zdjęcie, na żywo jest dużo dużo lepiej, muszę jeszcze chyba zamalować parę diód, bo trochę za mocno uv świeci, na zdjęciu zegary już są ściemnione, na max świecą mocniej, jak to indiglo

Obrazek



Awatar użytkownika
pawka508
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 781
Rejestracja: czw sie 05, 2010 20:29
Lokalizacja: Bielsk Podlaski/ Warszawa

MK3 TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: pawka508 » wt lis 30, 2010 09:24

arturek320,
ładnie zegarki wkrótce u mnie takie zawitają bo już leży paczunia w domu ;d :) pozdrawiam



Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

MK3 TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: A r t u r » wt lis 30, 2010 17:46

pawka508 pisze:ładnie zegarki wkrótce u mnie takie zawitają bo już leży paczunia w domu ;d
dzięki, w realu dużo lepiej to wygląda, z resztą sam się przekonasz ;)



Awatar użytkownika
pawka508
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 781
Rejestracja: czw sie 05, 2010 20:29
Lokalizacja: Bielsk Podlaski/ Warszawa

MK3 TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: pawka508 » wt lis 30, 2010 20:49

arturek320,
a dużo miałeś zabawy z wymianą bo jeszcze tego nie robiłem :)



Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

MK3 TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: A r t u r » śr gru 01, 2010 12:28

pawka508 pisze:a dużo miałeś zabawy z wymianą bo jeszcze tego nie robiłem :)
ja tez robiłem to pierwszy raz, trochę jest zabawy, odnośnie samych tarcz to jest do nich instrukcja jak podłączyć itd, potem tylko przylutować przewód + i -. najlepiej do blaszki od oryginalnego oświetlenia zegarów, nie można tylko kierunków pomylić bo inaczej inwerter się uszkadza,
jakbyś miał jakiś problem to służę pomocą :)



Awatar użytkownika
pawka508
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 781
Rejestracja: czw sie 05, 2010 20:29
Lokalizacja: Bielsk Podlaski/ Warszawa

MK3 TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: pawka508 » czw gru 02, 2010 03:13

arturek320,

Spoko dzięki :) z koleszką będę to robił albo mi zrobi bo jeszcze u mnie będą podświetlane wskazówki zegarów ;d .. a zegary już mam wyciągnięte i wszystkie przełączniki podświetlone popielniczka i pokrętła po prostu bosko to wygląda ;d



Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

MK3 TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: A r t u r » czw gru 02, 2010 11:53

pawka508 pisze:u mnie będą podświetlane wskazówki zegarów

też miałem taki zamiar, wskazówki od MKIV i diody smd, ale trochę za dużo dłubania, bałem się że urwę wskazówki, wtedy by była lipa,



Awatar użytkownika
matisim
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2649
Rejestracja: pt lip 10, 2009 00:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

MK3 TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: matisim » czw gru 02, 2010 13:28

piekne indiglo, kupiłes na allegro? ja chciałem czerwone to mi powiedzieli że nie robią typowo czerwonych tylko dają jakieś filtry ale przez to świeci słabiej. Może jakbym zamówił z tymi filtrami to by tak nie raziło.. a wogóle to możesz porównać do czegoś świecenie tych tarcz? bo nie wiem czego oczekiwać :)



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości