nie da sie ustawic rozrzadu..

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
munior
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2307
Rejestracja: sob lis 03, 2007 20:53
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

nie da sie ustawic rozrzadu..

Post autor: munior » śr lis 10, 2010 17:00

Arekk pisze:auto zrobione obeszlo sie bez wymiany czesci pomoglo ustawienie kata wtrysku i rozrzadu lecz auto jest o wiele glosniejsze i bardziej klekocze
Z opisu wynika że ewidentnie masz zbyt wczesny kąt wtrysku .Jakby ten kąt wtrysku był ustawiony prawidłowo,czyli dla twojego 1,9 D to ok.0,8 mm ,to by nie klekotał a wtryskiwacze raczej się nagle nie psują :chytry: Nie wiem kto ci grzebie przy silniku ale ja bym się bał takich "speców " . Jak czytam takie historie ,to włos mi się jeży na głowie :grrr: Jeden experymentuje ze znakami na kole zamachowym ,drugi nie umie kąta wtrysku ustawić ...ale pewnie jeden i drugi nie zapomnieli powiedzieć ile się nalezy za te ich experymenty ? Jakie to szczęście że człowiek ma trochę wiedzy i nie musi korzystać z usług takich "fachofców" :chytry:


Sprzedam : Czysciutki ori nastawnik HDK z każdą wtyczką wystepujacą w tdi ,Tuningowy komputer 16 i 8 bit ,części do ecu 16 i 8 bit .Uszczelnioną pompę wtryskową do tdi ,wszystkie części do pomp vp37 ,dezaktywuję immo w sterownikach 1,9 tdi 028906021,038906018

Awatar użytkownika
Arekk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: ndz lip 25, 2010 09:26
Lokalizacja: POLAND

nie da sie ustawic rozrzadu..

Post autor: Arekk » czw lis 11, 2010 12:48

ehh ja niestety takiego szczescia nie mam jestem zdany na tych magikow ktorzy sa niby super a piepsza robote zal.pl zaplacilem 150zeta za te ustawienie fakt auto pali doslownie przy delikatnym traceniu kluczyka to mnie zawowala ale faktycznie moze przy wczesnie ten kat omg juz nie wiem gdzie mam sie udac



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 209 gości