stuki puki brzeki trzaski

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

PawełB
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: czw paź 07, 2010 08:31

stuki puki brzeki trzaski

Post autor: PawełB » sob paź 30, 2010 17:38

Koledzy pomocy. Wsiadłem dziś do mojego golfa wyjechałem z podwórka i szlak mnie trafił. jak są małe obroty to słychać takie dźwięki jak by plastiki grały. odgłos ten dochodzi z okolic prawego wentylatora tam gdzie jest ten schowek w desce, koło głośnika.( to na pewno nie graty w schowku wyjąłem wszystko). jest to bardzo irytujące po przejechaniu 20km aż boli głowa. Co to może być przejechałem tym autem 12tys km i nigdy czegoś takiego nie było. Fakt wczoraj wymieniłem filtr powietrza dolałem trochę płynu chłodniczego, sprawdzałem olej itp może coś uszkodziłem co, bo w środku przyczyn usterki nie widzę ale nie znam się mam te auto w sumie bardzo krótko. dodam że mam diesla



wojtas46
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2487
Rejestracja: pt lut 06, 2009 19:47
Lokalizacja: łęczyca

stuki puki brzeki trzaski

Post autor: wojtas46 » sob paź 30, 2010 19:27

Może coś dostało się do filtru kabinowego , sprawdż bo jak piszesz odgłosy są z tego miejsca



PawełB
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: czw paź 07, 2010 08:31

stuki puki brzeki trzaski

Post autor: PawełB » sob paź 30, 2010 19:43

a jakaś podpowiedz jak to sprawdzić gdzie jest ten filtr bo mam te auto od niedawna i jeszcze nie znam go dobrze. ale może masz kolego racje bo jak włączam ogrzewanie to coś śmierdzi ale tak jest od zawsze czyli3miesiace i na ciepłym tylko. proszę o jakieś instrukcje jak sprawdzić ten filtr kabinowy albo o manual do tego. Będę zobowiązany.



PawełB
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: czw paź 07, 2010 08:31

stuki puki brzeki trzaski

Post autor: PawełB » wt lis 02, 2010 19:19

Tak zrobiłem i chyba znalazłem przyczynę. Pęknięty plastik widoczny n zdjęciu niżej ma ktoś jakiś pomysł jak mogę go przykleić czy muszę kupować nowe podszybie?
http://img27.imageshack.us/i/filtr004.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;
ten plastik oderwał się od podszybia foto mało wyraźne dlatego są strzałki swoją drogą też mało wyraźne.



wojtas46
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2487
Rejestracja: pt lut 06, 2009 19:47
Lokalizacja: łęczyca

stuki puki brzeki trzaski

Post autor: wojtas46 » wt lis 02, 2010 20:22

Spróbój może jakimś klejem do PVC , przy okazji sugeruję również wymianę filtra kabinowego



PawełB
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: czw paź 07, 2010 08:31

stuki puki brzeki trzaski

Post autor: PawełB » wt lis 02, 2010 20:39

filtr jest już nowy. spróbuje jakąś kropelka albo czymś innym takim ale nie wiem czy to zda egzamin.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 120 gości