VW Lt 2,5 TDI po wypadku nie odpala-POMOCY

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

JanuszP75
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn paź 11, 2010 10:33

VW Lt 2,5 TDI po wypadku nie odpala-POMOCY

Post autor: JanuszP75 » pn paź 11, 2010 10:55

Kupiłem Lt 2002 r 2,5 TDI po stłuczce. Silnik normalnie nie odpala. Próbowaliśmy na plaku i na plaku pali. Dziś doszło do tego jeszcze to że pompa nie podaje paliwa na wtryski (wczoraj podawała)
Normalnie nie wiem co robić??? Proszę o sugestie, za każdą radę z góry dziękuję :)



Awatar użytkownika
pitru
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 235
Rejestracja: wt mar 02, 2010 12:08
Lokalizacja: Bartoszyce

VW Lt 2,5 TDI po wypadku nie odpala-POMOCY

Post autor: pitru » pn paź 11, 2010 15:46

Jak nie podaje paliwa, to sprawdź czy poprawnie działa (klika) zawór odcięcia paliwa na pompie, (czasem jest zakryty imobiliserem). Najszybciej to po prostu go wykręć, podłącz i zobacz czy sworzeń wysuwa się i cofa po przekręceniu stacyjki.(czasem trzeba mu dać masę). Nie masz jakichś magicznych odcinaczy paliwa? Warto też sprawdzić, czy przewody paliwowe są szczelne nie popękane, przetarte bo może paliwo się cofa. O bezpiecznikach chyba nie trzeba przypominać :D


Kupię rurę powietrza i odpływ oleju do turbo K24

JanuszP75
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn paź 11, 2010 10:33

Re: VW Lt 2,5 TDI po wypadku nie odpala-POMOCY

Post autor: JanuszP75 » pn paź 11, 2010 22:00

Dzięki , już wiem co było :)

Przy uderzeniu w przód, całe to oprzyrządowanie w baku do którego dochodzi wężyk paliwa oderwało się i wężyk sobie tak poprostu wisiał.Gdyby był cały bak paliwa to by zaciągnęło a tak niestety się głowiliśmy :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości