Bora Variant, uszczelko pianka do wymiany.

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

pc108
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 16:26
Lokalizacja: z Old Trafford

Bora Variant, uszczelko pianka do wymiany.

Post autor: pc108 » pn paź 04, 2010 20:09

Witam.
Jestem posiadaczem Bory Variant (kombi), od mrozu mam zniszczone uszczelki zrobione z włochatego lekko materiału które ciągną się od początku drzwi przedniego pasażera i biegną przez całe auto aż do końca drzwi pasażera z tyłu, są lekko postrzępione. Gdzie takie uszczelki można dostać? Dodam, że ASO odpada bo jestem studentem i nie pasują mi ich ceny.

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Bora Variant, uszczelko pianka do wymiany.

Post autor: jhosef » śr paź 06, 2010 14:08

pc108 pisze:Gdzie takie uszczelki można dostać? Dodam, że ASO odpada bo jestem studentem i nie pasują mi ich ceny.
Jeśli nie ASO to albo allegro - ale z przesyłką problem albo szrot, ewentualnie nasza giełda forumowa. Na zamienniki raczej bym nie liczył.



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Bora Variant, uszczelko pianka do wymiany.

Post autor: Haki » pn paź 11, 2010 00:21

pc108 pisze:Witam.
Jestem posiadaczem Bory Variant (kombi), od mrozu mam zniszczone uszczelki zrobione z włochatego lekko materiału które ciągną się od początku drzwi przedniego pasażera i biegną przez całe auto aż do końca drzwi pasażera z tyłu, są lekko postrzępione. Gdzie takie uszczelki można dostać? Dodam, że ASO odpada bo jestem studentem i nie pasują mi ich ceny.

Pozdrawiam

Problem tych uszczelek znam na własnej skórze .... mam komplet , który kupiłem za 150 zł ... i mogę odsprzedać taniej ...jak coś to PW....

Ps ... ja swoje ubytki naprawiłem klejem do szyb :bajer:


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 125 gości