ABF dolot

Forum techniczne związane z silnikami 16V

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
siman20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 375
Rejestracja: śr cze 23, 2010 14:52
Lokalizacja: Świdnica

ABF dolot

Post autor: siman20 » pt paź 01, 2010 21:14

no rozumie nieskojarzylem jednego z drogim tzn glosnikow z modyfikacja dolotu. no ale widac to ma sens. a tak na marginiesie ten ksztal duzo poprawia pend powietrza niz calkowicie yciagniety ten zsaysak?

a i jeszcze jedno tak jak napisales SIESKI ze cie zlewali wysmiewali.. dlamie tacy ludzie sa smieszni bo nie poto sie pytasz zeby dostac odpowiedz przyjedz zaplac to zrobimy czy tam zrobie. chyba moim zdaniem poto jest to forum zeby sie wymieniac darmowo swoja wiedza a nie prowadzic reklame swojich warsztatow tunerskich w wiekszoci lamerskich.. poto mi bozia dala roczki zeby sobie samoemu grzebac. a poto pisze na forum zeby sie czegos wiecej dowiec niz sam moge wydedukowac lub dowiedziec sie o doswiadczeniachj innych kotrzy juz to robili i maja wieksze pojecie na ten temat niz ja i sie podziela sowja wiedza jeli inne jest przeznaczenie tego forum tzn reklamowanie warsztaow i naganianie klijetow to ja chyba kasuje swojego urzytkownika bo to nie natym miala chyba rzecz polegac.. a sa takie Ku..rwy co tylko szydza i wysmiewaja czyjes pomysly bo mysla ze juz oni sa najmadzrjsi i wszytkie rozumy pozjadali.. a dotego jeszcze kozacza jakby conajmnie calym wojewodztwem trzesli.. w wrzeczywistosci to sa takie suchary ze w oswiecimu to by sie ich przestraszyli..



Awatar użytkownika
siman20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 375
Rejestracja: śr cze 23, 2010 14:52
Lokalizacja: Świdnica

ABF dolot

Post autor: siman20 » sob paź 02, 2010 16:24

niewiecie gdzie mozna dostac taki bas reflex bo ja troche juz szukalem i nigdzie takiego niema sama lipa..



Awatar użytkownika
RasPL
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2554
Rejestracja: wt paź 02, 2007 11:39
Lokalizacja: ST
Kontakt:

ABF dolot

Post autor: RasPL » sob paź 02, 2010 16:49

kolego masz tu odemnie z miasta http://www.nowyelektronik.pl/searchskle ... bas&opisy=" onclick="window.open(this.href);return false;


mk2 gti 2.0 16Vsc 4Motion viewtopic.php?f=160&t=252428" onclick="window.open(this.href);return false;
Just like It https://www.facebook.com/VW-Golf-Mk2-GT ... 101982262/" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
siman20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 375
Rejestracja: śr cze 23, 2010 14:52
Lokalizacja: Świdnica

ABF dolot

Post autor: siman20 » sob paź 02, 2010 16:59

no dzieki kelego RasPL z tje stronki mozna juz cos wybrac. ja bylem dzisaj u siebie na miescie to taka lipa byla ze łojej. na allegrosie tez nic a tak postronkach nie szukalem.. zobaczymy tylko czy te srednice co pisza tam bd mialy zastosowanie do tego..



Awatar użytkownika
siman20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 375
Rejestracja: śr cze 23, 2010 14:52
Lokalizacja: Świdnica

ABF dolot

Post autor: siman20 » pt paź 22, 2010 16:18

kilka dni temu dlubnelem ori puche i zmienilem filtr.. teraz nadniach bd zabieral sie za przepustnice.. wrazenia po zrobieniu dzury w puszcze sa odczuwalne moim zdaniem niewiem jak to sie przeklada na rzeczywistosc ale kapciami 16" na z nowymi oponami na suchym miesza jak glupi nawet na 2 biegu..wczesniej tego niebylo spadal z obrotow.. takze moim zdaniem warto.. zobaczymy co da rozwiert przepustnicy... i bd myslal co by tu dalej zrobic...



ODPOWIEDZ

Wróć do „16V”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości