Słabe hamulce w VwGolf4

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Rafał 21
Forum Master
Forum Master
Posty: 1329
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 12:08
Lokalizacja: Slask-Zabrze

Słabe hamulce w VwGolf4

Post autor: Rafał 21 » wt wrz 21, 2010 15:39

v3nom pisze:Wąż który wychodzi z serwa ma nieszczelność,
Jest to przewód podciśniena z zaworem zwrotnym serwa !
Generalnie zawor trzyma podciśnienie na serwie jesli jest np wyłączony silnik. Zawór znajduje sie na przewodzie od wakupompy czyli to zgrubienie!. od niego odchodzą 2 króćce do układu elektrozaworów n75 i egr. Wiec najpierw pouszczelniaj sprawdź którego przewodu brak lub spadł a potem VAG a nie przed , bo przecież masz nieszczelność więc co ci pomoże Vag :lol: Sprawdzanie zaworu czy trzyma! .. Najlepiej wykonać zdemontuj wąż miedzy wakupompą a serwem i sprawdź ustami czy zawór przepuszcza w jedna stronę . Jezeli przepuszcza w obydwie to zawor do wymiany
Ostatnio zmieniony ndz paź 03, 2010 19:40 przez Rafał 21, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze może być Ciut Ciut więcej!!!

Irco
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pt wrz 17, 2010 19:47

Słabe hamulce w VwGolf4

Post autor: Irco » śr wrz 22, 2010 19:32

Witam ponownie .... dziś zabrałem się ponownie za hamulce ,oczywiście od nowa wszystkie klocki wymontowałem i przeczyściłem tak jak powinno być ,teraz hamulce są ,ale następny problem przód blokuję i strasznie się grzeją, czyli chyba pompa siadła ,aha jak odpowietrzałem to na tylnych zaciskach płyn hamulcowy ledwo leciał ...czekam na jakieś propozycje ...



greg

Słabe hamulce w VwGolf4

Post autor: greg » śr wrz 22, 2010 22:40

Irco pisze:aha jak odpowietrzałem to na tylnych zaciskach płyn hamulcowy ledwo leciał ...czekam na jakieś propozycje ...
wychodzi na to ze jakiś syf przed regulatorem albo sam regulator siły hamowani a (czy rozdzielacz)



Irco
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pt wrz 17, 2010 19:47

Słabe hamulce w VwGolf4

Post autor: Irco » ndz paź 03, 2010 09:50

A więc przyczyna słabych hamulców usunięta ,powodem był paproszek na pompie hamulcowej i teraz hamują jak za dawnych czasów dziękuje za pomoc .... :pub: temat można zamknąć..



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości