regenerowana turbina - Bora 1.9 TDI PD [ AJM 116PS]

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Lukas-182
Sprzedawca
Sprzedawca
Posty: 997
Rejestracja: czw maja 18, 2006 23:00
Lokalizacja: Sztum/Malbork/Elbląg
Kontakt:

regenerowana turbina - Bora 1.9 TDI PD [ AJM 116PS]

Post autor: Lukas-182 » czw sie 19, 2010 00:03

Ło matko !!! co to ma być !! Po obejrzeniu filmiku omal nie padłem, no gościu chyba łożyskowania tam nie wstawił, bo luz masakryczny, jestem pełen podziwu, że wirnika nie urwało :) Nie ma co, ale anty reklama tamtego zakładu musi być, bo to co odwalili to woła o pomstę do nieba, oby jak najmniej takich cwaniaków ;/ Pakuj i odsyłaj ją, nie czyść, itp, ładnie, szczelnie zapakuj i odeślij, bo to nie może być aby klient tak szybko zajeździł turbinę, ewidentna wina "fachowca" od regeneracji, bo zniszczenia straszne, nawet jakby nie było smarowania to taki luz nie powstanie na wirniku, bo wtedy wirnik po prostu się zapieka i pęka...

Co do zakładów to z czystym sercem polecam zakład w Mielcu, ogłasza się także na Allegro :) ale turbinki regenerowane w tym zakładzie swoja jakość trzymają...



Awatar użytkownika
armi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: wt kwie 13, 2010 19:39
Lokalizacja: L...

regenerowana turbina - Bora 1.9 TDI PD [ AJM 116PS]

Post autor: armi » czw sie 19, 2010 09:38

A kolega u którego montowałeś turbinę ma zarejestrowany zakład? To ważne bo jeśli będą chcieli się wymigać od gwarancji to pierwsze pytanie jakie padnie : "Gdzie była montowana turbina?". Mogą wmawiać, że uszkodzenie powstało z powodu niewłaściwego użytkowania itd itp. Może czekać Cię trochę walki z tymi "fachowcami".



inter-turbo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn wrz 20, 2010 08:48

Re: regenerowana turbina - Bora 1.9 TDI PD [ AJM 116PS]

Post autor: inter-turbo » pn wrz 20, 2010 09:13

Bardzo mi, przykro, że za tradycyjną flaszkę kolega Panu taką kosztowną wymianę zrobił! Ludzie nie czytacie kart gwarancyjnych a chcecie cudów! Kolego lepiej zmień mechanika a może sam byłeś tym mechanikiem :) i teraz szukasz kozła ofiarnego! Takie zdjęcia nie robią na mnie wrażenia, każdy fachowiec to oglądając zna przyczynę jej uszkodzenia. Widać tylko, że jedyne na czym się znasz to pisanie. I tak na przyszłość proszę wejść na naszą stronę internetową i zapoznać się z zasadami wymiany turbosprężarki http://www.turbo-sprezarki.info" onclick="window.open(this.href);return false;
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
armi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: wt kwie 13, 2010 19:39
Lokalizacja: L...

regenerowana turbina - Bora 1.9 TDI PD [ AJM 116PS]

Post autor: armi » pn wrz 20, 2010 13:48

Robi się ciekawie :food:

To może fachowiec oświeci nas co było przyczyną uszkodzenia :bajer:



leon79
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 686
Rejestracja: pt sie 22, 2008 20:39
Lokalizacja: Szydłowiec

regenerowana turbina - Bora 1.9 TDI PD [ AJM 116PS]

Post autor: leon79 » pn wrz 20, 2010 14:48

inter-turbo, Co do tych waszych zasad wymiany i eksploatacji turbiny, to w niektorych kwestiach lekkie przegięcie.


User

Zimny Chirurg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 22, 2009 21:31
Lokalizacja: Wałbrzych
Silnik: AHF
Kontakt:

Re: regenerowana turbina - Bora 1.9 TDI PD [ AJM 116PS]

Post autor: Zimny Chirurg » pn wrz 20, 2010 20:12

inter-turbo pisze:Bardzo mi, przykro, że za tradycyjną flaszkę kolega Panu taką kosztowną wymianę zrobił! Ludzie nie czytacie kart gwarancyjnych a chcecie cudów! Kolego lepiej zmień mechanika a może sam byłeś tym mechanikiem :) i teraz szukasz kozła ofiarnego! Takie zdjęcia nie robią na mnie wrażenia, każdy fachowiec to oglądając zna przyczynę jej uszkodzenia. Widać tylko, że jedyne na czym się znasz to pisanie. I tak na przyszłość proszę wejść na naszą stronę internetową i zapoznać się z zasadami wymiany turbosprężarki http://www.turbo-sprezarki.info" onclick="window.open(this.href);return false;
Pozdrawiam
No chyba was tu poniosło z tymi waszymi zasadami. Ewidantnie dowalone turbo przez zastosowanie lub złe zmontowanie nieodpowiednich części. Jak wiadomo takie uszkodzenie jak u kolegi nie powstaje po 2 km. Jak wiadomo ze wykrecacie sie sianem ze wy zawsze jesteście najwspanialsi i wasza paprocka robota jest zawsze najlepsza. A moze powiecie mi jakich firm macie części zamienne do napraw turbin. Strasznie jestem tego ciekaw. Moge z wami na ten temat wejśc w bardzo szeroką debate.

ZC



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 175 gości