biała skrzynka na podszybiu

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

safik25
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 99
Rejestracja: śr mar 11, 2009 19:35
Lokalizacja: RZESZÓW

biała skrzynka na podszybiu

Post autor: safik25 » sob wrz 11, 2010 17:57

Witam mam problem od jakiegoś czasu mam trochę wody na dywaniku i przeglądając forum znalazłem przyczynę mianowicie woda przedostaję się między skrzynką (tam gdzie idą wszystkie przewody i kostki na podszybiu) a ścianą grodziową dziś rozłożylem wszystko i zonk niemogę wyciągnąć tej plastikowej obudowy jest wyraźny opór po dwóch stronach gdzie były nakrętki myślem że jest to na kleju lub silikonie obciałem nożykiem dookoła ale dalej :ass:
i teraz pytanie może ktoś z Was już to rozbierał i czy są tam dodatkowe zabezpieczenia typu zatrzask lub jest przykręcona od strony kabiny ? niechciałem nic urwać wieć poskręcałem wszystko ale woda nadal się przedostaje
ma ktoś pomysł jak to rozwiązać ?
jeśli to nie ten dział proszę o przeniesienie
pozdrawiam


"Zabawne jak mało ważna jest twoja praca, gdy prosisz o podwyżke, a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości, gdy prosisz o urlop."

Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

biała skrzynka na podszybiu

Post autor: szawełło » sob wrz 11, 2010 22:45

Ja skrzyneczke zasylikonowalem z gory i mam spokoj


Ba.........................

;)

safik25
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 99
Rejestracja: śr mar 11, 2009 19:35
Lokalizacja: RZESZÓW

biała skrzynka na podszybiu

Post autor: safik25 » ndz wrz 12, 2010 10:00

no tak ale pewniej było by ją całkiem wyciągnąć a poźniej osadzić na silikonie lub kleju nic w poniedziałek zrobie drugie podejście do tego


"Zabawne jak mało ważna jest twoja praca, gdy prosisz o podwyżke, a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości, gdy prosisz o urlop."

animag18
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 226
Rejestracja: czw gru 24, 2009 14:25
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

biała skrzynka na podszybiu

Post autor: animag18 » ndz wrz 12, 2010 12:29

ja mailem to samo,odkrecasz te sruby plastikowe klucz 10.i zdrowo ciagniesz tylko najpierw odepnik te te kostki co sa w skrzynce zebys nie urwal niczego i nie zaluj silikonu,najlepiej bezbarwny zeby to jakos wygladalo.lub mozesz kupic ten plastik nowy bo tam ejst taka uszczelka od spodu,ktora po paru latach poprostu puszcza.koszt okolo 40-50zł.a jak juz tam jestes to zaklej tez przewod od maski,(na prawo od skrzynki),bo tam tez lubi leciec.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości