Polskie drogi

Tutaj zamieszczamy linki do ciekawych filmów i zdjęć o tematyce VW.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
Zyty
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: ndz lut 12, 2006 15:07
Lokalizacja: KatoVWitz
Kontakt:

Post autor: Zyty » czw maja 04, 2006 16:47

część z nas z mega glebami by tam nie przejechała :/ a nasz kraj nie stać nawet na łatanie takiego shit-u :/sorry nie łatanie .. raczej na budowe bo nie ma co łatać :/ a wogóle to najlepsze drogi byłybu drewniane .. jak ten mostek mały :) bo jak zobaczyłem ten most większy to totalna padaka



Awatar użytkownika
!greq
Forum Master
Forum Master
Posty: 1283
Rejestracja: pn lut 14, 2005 17:03
Lokalizacja: vwśląsk.pl
Kontakt:

Post autor: !greq » czw maja 04, 2006 18:22

ahh osbnio bywaemlme niedaleko gory zar (bielsko) i tam tez byly sporo dziury ale takich duuzych to nei widzielme. .:P



Awatar użytkownika
Razal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 929
Rejestracja: pn gru 13, 2004 11:09
Lokalizacja: Dolnośląskie
Kontakt:

Post autor: Razal » czw maja 04, 2006 19:44

greq69 pisze:ahh osbnio bywaemlme niedaleko gory zar (bielsko) i tam tez byly sporo dziury ale takich duuzych to nei widzielme. .:P
Osatanio jechałem polną drogą - też była dużo lepsza :hmm:

Ci co tam mieszkają to mają prze...... :panna:


Było: MK2 1,6 / MK3 GT TDI-VP / PASSAT B5 TDI-PD / Jest: PASSAT B6 TDI-CR / Lupo 1,0 / MK4 1,4 16V

Awatar użytkownika
Maiki X
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: śr lut 15, 2006 19:54
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Post autor: Maiki X » czw maja 04, 2006 20:21

Polska rzeczywistosc!!!!!!!!!!!!!!! Porazka dla drogowcow!!!! :panna:


Best Life is VW drive!!!! :satan:

Gacu16
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 219
Rejestracja: sob lut 25, 2006 16:29
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Gacu16 » czw maja 04, 2006 21:25

trzeba zmienić poglady i gusty tunerów zamiast gleb trzeba montowac wyższe zawieszenie wtedy furki jak monster trucki beda wygladac a nam polakom bedzie sie lepiej jeździło i bedziemy w czołówce tunerów bo prawie kazy polak bedzie musiał sobie forke ztuningowac pod kontekstem zawiechy:D.a swoja droga tragedia na naszych drogach,jak jade czasami do niemiec to sie rozkoszuje jazda nawet te małe drózki dojazdowe do wsi są lepsze niż unas drogi szybkiego ruchu,poprostu płakac sie chce.jak jestem na giełdzie to wszyscy ktorzy sprzedaja auta sporawdzone odrazu mówia niedawno sprowadzone jeszcze niewymęczone na naszych drogach;/ co tym reprezentujemy głupote niedbalstwo i skompstwo a wsioki z rządu sie worzą furami wktorych nieczują nawet takich wertepów jak na filmie awiec oni to pie...lą.Pozdro



Awatar użytkownika
radek_GL
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 134
Rejestracja: pt sty 27, 2006 23:09
Lokalizacja: Czarne
Kontakt:

Post autor: radek_GL » czw maja 04, 2006 22:19

pasata to bym na COUNTRY przerobił aby tam jeździć :(

P.S. ja bym ten film wysłał do każdego producenta samochodów i zapraszał ich do testów w naszym kraju jak się nie rozleci tzn. dobrze zrobiony (po co producenci mają budować tory testowe przecież jest polska)


VW Passat B3 1,8 AAM 1990r. 75 PS [url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=50898&postdays=0&postorder=asc&start=0][b]mój VWej[/b][/url] + Blitz BRC

To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » czw maja 04, 2006 23:20

radek_GL pisze:P.S. ja bym ten film wysłał do każdego producenta samochodów i zapraszał ich do testów w naszym kraju jak się nie rozleci tzn. dobrze zrobiony (po co producenci mają budować tory testowe przecież jest polska)
hehe to byłby idealny test zawieszenia ale boje sie ze przejechał by to tylko hummer :) jeszcze na 1 biegu terenowym :P bo molo by cos puścić :P



Awatar użytkownika
Interceptor
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 22:46
Lokalizacja: KatoVWice

Post autor: Interceptor » czw wrz 11, 2008 23:16

Co to ma być ? I my jesteśmy w unii europejskiej ? Padaka jakiej świat nie widział ! Te drogi wyglądają jakby ktoś bawił się na nich granatami !!!


[img]http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF[/img] [url=http://tnij.org/pisownia_pcf][color=red]Piszę poprawnie po polsku[/url][/color]. FOR- \(Oo)==o==(oO)/ -EVER
www.hotsport.laa.pl

To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » pt wrz 12, 2008 00:49

Interceptor, niezły z Ciebie archeolog ;PP
Te drogi juz troche poprawili nie ma tak źle



2004oskar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: czw lis 22, 2007 15:27
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

Post autor: 2004oskar » pt wrz 12, 2008 08:51

Jesteśmy daleko za murzynami z drogami niewierze że do EURO 2012 coś się zmieni.. :goof:



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Post autor: Kamel » pt wrz 12, 2008 10:09

2004oskar pisze:Jesteśmy daleko za murzynami z drogami niewierze że do EURO 2012 coś się zmieni..
Murzyni przynajmniej mają równy asfalt :-) A nawet jak go nie ma to lepiej się po piachu jeździ :-)

A o jakim EURO 2012 mówisz? Coś mi się zdaje, że i tak odbędzie się gdzie indziej. Stadionów nie ma, dróg nie ma. Szkoda gadać.

A ten drugi most.. Można ta organizować rajdy terenowe.. Bo to Polska właśnie i wspaniałe zarządzanie remontami i budową dróg..
Wspaniali politycy patrzą tylko jak tu najwięcej się nachapać a resztę mają gdzieś..


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
Lipek81
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4677
Rejestracja: czw gru 01, 2005 12:20
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: Lipek81 » pn sie 31, 2009 09:22

To co przedstawia ten filmik, to rzeczywiście makabra. Ale nie przesadzajcie z tym narzekaniem. Uważam, że stan polskich dróg ostatnio się polepsza. Widać wiele robót drogowych, modyfikacji itp. Wiadomo, że w większości odbywają się one na drogach o większym natężeniu ruchu - i to jest chyba zrozumiałe - dzięki temu więcej polskich obywateli będzie mogło skorzystać z tych udogodnień. To co widziałem na tym filmiku też mam nadzieję, że niedługo wyremontują.

A wchodziliście kiedyś na stronę http://www.gddkia.gov.pl/ ? Plany są odważne - trzymam kciuki za to, żeby się udało. Dzięki nim (oraz jeszcze kilku innym przebudowom zlecanym przez miasto) m. in. mój Pruszcz Gdański nie będzie już tak zakorkowany.
Tylko Polacy mają taką dziwną mentalność:
- jak wygraliśmy organizację EURO, to wieczne narzekania, że nie zdążymy ze stadionami - ale każdy chciał, żebyśmy wygrali;
- jak nie remontują dróg to źle;
- jak remontują drogi to też źle, bo nie tam gdzie trzeba, nie o tej porze, nie w ten sposób co byśmy chcieli i na dodatek jeszcze korki przez to są;
- nie remontują torów - źle;
- remontują - też źle, bo pociągi mają zmieniony rozkład jazdy itp.

Przecież moim zdaniem niemożliwe jest, żeby przeprowadzić większe roboty bez żadnej uciążliwości dla kierowców - po prostu pogódźmy się z tym i cierpliwie czekajmy - ja wierzę w to, że będzie lepiej. GDDKiA obiecuje wiele na swoich stornach - jeżeli się nie wyrobią z obietnicami, wtedy narzekajmy.

A jeszcze co do drogi na filmiku - między miejscowością Bartoszyce a Kętrzyn też jeszcze kilka lat temu droga wyglądała podobnie. Jest to odcinek ok. 40km. Jakiś czas temu została kompletnie wyremontowana, cały odcinek - jazda o wiele przyjemniejsza i szybsza - więc może i tutaj ktoś się w końcu obudzi.

I jeszcze jedna sprawa - wiele razy porównuje się nasze drogi do Niemieckich. Szczególnie media lubią to robić - dlaczego? Po Niemiecki drogi są jednymi z najlepszych na świecie. Nie są średnie - są jednymi z najlepszych. Dzięki takiemu porównaniu łatwiej zaszokować odbiorcę. A to przecież chodzi mediom - zastraszyć, opowiadać o nieszczęściach itp. - gazety typu Fakt są w tym liderami, ale włączcie jakiekolwiek wiadomości, panoramę itp. - policzcie sobie ile w danym programie było wiadomości negatywnych, a ile pozytywnych....Negatywne wiadomości lepiej się sprzedają - szokują, wzbudzają emocje. Dlatego potem ludzie narzekają, negują itp. Starajcie się zauważać pozytywy...

Jeżeli chodzi o niemieckie autostrady - jechałem dwa razy w życiu - pierwszy raz w drodze z Polski do Hiszpanii i z powrotem. W Niemczech staliśmy najdłużej w korkach - bo remonty. Francja, Hiszpania - o wiele szybciej. Kiedy byłem drugi raz, rzeczywiście było lepiej - nigdzie nie staliśmy, ruch był płynny itp. Także zwróćcie uwagę, że tam też są korki podczas remontów...



Awatar użytkownika
GTI KR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 498
Rejestracja: ndz paź 21, 2007 16:40
Lokalizacja: Nysa
Kontakt:

Post autor: GTI KR » pn sie 31, 2009 09:51

trzeba miec stalowe nerwy i przynajmniej Lade NIVE


BB (borówka, bandit ...)

Awatar użytkownika
Farinos
grupa kujawsko-pomorska
grupa kujawsko-pomorska
Posty: 55
Rejestracja: sob sie 08, 2009 10:18
Lokalizacja: Strzelno
Kontakt:

Post autor: Farinos » sob wrz 12, 2009 13:05

Nasze drogi niestety, ale wołają o pomstę do nieba... jeżeli droga KRAJOWA na odcinku 30km wygląda jakby od upadku komunizmu nie była odnawiana, no to jest już niedobrze - a ja niestety codziennie muszę się tam tłuc...


[img]http://images49.fotosik.pl/230/2121b91ca34a9d8fmed.jpg[/img]

Moje czerwone szaleństwo: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=284003

ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy i zdjęcia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości