Centralny zamek bez pilota

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Mikolaj211
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: ndz sie 29, 2010 10:38
Lokalizacja: Śląsk

Centralny zamek bez pilota

Post autor: Mikolaj211 » wt sie 31, 2010 20:24

Witam. W moim golfie mam centralny zamek (na dwoje drzwi, w klapie nie ma siłownika wcale), nie ma jednak pilota, ani alarmu... Nie mam pojęcia, czy pilot kiedyś był i zginął, czy nie było go wcale... Czy jest opcja, żeby jakoś dorobić do tego zamykanie z pilota? Co kupić, jaki to koszt, czy potrzeba do tego jakiegoś elektryka, czy połączenie w miare łatwe? Moje auto to golf III 1.9tdi 90km, 94', 3d, New Orleands. Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
Zico63b
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4241
Rejestracja: pt cze 06, 2008 21:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

[MKIII] Centralny zamek bez pilota

Post autor: Zico63b » wt sie 31, 2010 20:28

Bajecznie proste, kupuje Kolega "sterownik zamka centralnego" do układu pneumatycznego, sterowanie plusem. Jeśli takie dane będą w opisie z allegro - mżna brać. Kierować się należy w zasadzie wyglądem pilota, elektronika jest na podobnym poziomie, i tak chińska.
NIE polecam piloty-scyzoryki, szybko się obrabiają, szmelc!
Koszt już od 47,-
Np.:
http://allegro.pl/sterownik-zamka-centr ... 24601.html" onclick="window.open(this.href);return false;
a też działa :grin:



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

[MKIII] Centralny zamek bez pilota

Post autor: Paweł Marek » wt sie 31, 2010 21:26

Ponieważ Mikolaj211, niema zamka w klapie, to niech się najpierw upewni czy w drzwiach jest zamek pneumatyczny czy dokładany elektryczny. Tak czy inaczej sprawa setki razy opisana na forum


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

intoxication
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pt lip 02, 2010 20:14
Lokalizacja: różnie

Centralny zamek bez pilota

Post autor: intoxication » śr wrz 01, 2010 14:53

Witam. Mam pytanie do tego tematu. Mam w moim mkIV centralny zamek 4 drzwi + bagażnik. Otwiera się wszystko z kluczyka. Jako,że mam 1 kluczyk i to bez pilota, a dorobienie samego kluczyka to koszt >250z,ł to czy nie prościej jest kupić na allegro sterownik zamka centralnego z 2 kluczykami i to podłączyć?:> A może to nie jest takie proste ? Kompletnie się na tym nie znam .

pozdrawiam i z góry dzięki



duszek000
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 54
Rejestracja: sob sie 28, 2010 15:35
Lokalizacja: Siemianowice Śl

Centralny zamek bez pilota

Post autor: duszek000 » pt wrz 03, 2010 00:15

dołączam się do pytania wyżej



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości