STEROWNIK opuszczania reflektora

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

rooboo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 109
Rejestracja: wt lis 15, 2005 11:38
Lokalizacja: Pilawa
Kontakt:

STEROWNIK opuszczania reflektora

Post autor: rooboo » czw maja 04, 2006 09:27

Witam Panowie... opcja SZUKAJ nie zdała egzaminu w moim przupadku. Od samego początku jak mam GOLFIKA nie działało mi opuszczanie lewego (od kier.) reflektora ale dopiero niedawno rozebrałem lampę i ze sterownika wylała się woda... na moje nieszczęście płytka tak skorodowała ze nie moge jej odrestałrować ponieważ wartości niekturych REZYSTORÓW są nie czytelne stąd prosba o jakiś schemat lub foto płytki (makro) ewentualnie wartości rezystorów... Odbudowałem ściezki i wymieniłem kondensatory ceramiczne 100nF i na pałę wstawiłem dwa rezystory po 1k ale niestety po włączeniu świateł sam sie opuszcza na maxa i koniec. Jezdze teraz na odłączonym sterowniku ale chcę to naprawić... Pozdrawiam i dziękuje...


++++++++ CB CH.19 ++++++++
PRESIDENT JACKSON

Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32766
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » czw maja 04, 2006 09:33

w weekend ja tez wylewałem wodę silniczków. Szukaj uzywek na szrotach i allegro.


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

rooboo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 109
Rejestracja: wt lis 15, 2005 11:38
Lokalizacja: Pilawa
Kontakt:

Post autor: rooboo » czw maja 04, 2006 13:15

Spoko ale to ostateczność... największą frajde sprawia naprawione i sprawnie dzialające ale jak kto woli... Pozdr... i czekam dalej na posty...


++++++++ CB CH.19 ++++++++
PRESIDENT JACKSON

obuch
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: pt kwie 01, 2005 08:35
Lokalizacja: Warszawa

Jak dostać się do reflektora?

Post autor: obuch » czw maja 04, 2006 14:03

Mam podobny problem. Jak zdjąć listwę maskującą pod grilem...?



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32766
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » czw maja 04, 2006 14:07

podginasz delikatnie od dołu srubokrętem a na górze grill jest mocowany na cztery zatrzaski które uwalnia się od strony komory silnika. Moj grill wyszedł razem z metalową listwą.


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 598 gości