Golf III głośniki

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
konradlupa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 23:44
Lokalizacja: Gostynin

Golf III głośniki

Post autor: konradlupa » czw sie 12, 2010 14:07

Witam
Chciałem zamontować sobie małe głośniki na tył golfa. Chciałbym zasięgnąć waszej pomocy w wyborze oraz dowiedzieć się jak to się podłącza :chytry: Załączam obrazek na którym zaznaczyłem na czerwono miejsce montażu. Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam

http://img824.imageshack.us/img824/5277/11837432244.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

P.S- zdjęcie znalezione na otomoto.pl nie mój golf :P



Awatar użytkownika
karambol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 303
Rejestracja: pn wrz 14, 2009 20:48
Lokalizacja: Kraków

Golf III głośniki

Post autor: karambol » czw sie 12, 2010 21:24

jak dla mnie kompletny bez sens... nie będzie nic grało!!! jak już to rób polkę, chodź nie jestem tego wielkim zwolennikiem, ale w tej sytuacji :bigok:


Obrazek

bogib184
Forum Master
Forum Master
Posty: 1441
Rejestracja: czw gru 31, 2009 17:50
Lokalizacja: Pułtusk/Maków Mazowiecki
Kontakt:

Re: Golf III głośniki

Post autor: bogib184 » czw sie 12, 2010 21:36

Czytałeś zasady w Car Audio wchodząc na forum ?? Oglądałeś podobne tematy ?? W drzwiach z tyłu się nie montuje głośników, a już w tym miejscu to naprawdę pomysł nie z tej dziedziny (CA). Jeżeli chcesz robić CA to poczytaj trochę, ewentualnie pytaj, a jak chcesz obwiesić samochód głośnikami to raczej nie ta dziedzina.



koz3r
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 474
Rejestracja: pn maja 07, 2007 14:41
Lokalizacja: Białystok

Golf III głośniki

Post autor: koz3r » pt sie 13, 2010 09:20

konradlupa, zamiast wydawac kase na glosniki w te "parapety" wydaj to na taśme dekarską + dystanse MDF do wygluszenia przednich drzwi - efekt bedzie na pewno lepszy niz "pyrkanie" glosniczków z tyłu , ewentualnie skrzyneczke + wzmacniacz do bagaznika


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości