Sprężyny WEITEC GOLF 3 GTI

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

tomus
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: pn mar 14, 2005 20:34
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Sprężyny WEITEC GOLF 3 GTI

Post autor: tomus » czw sie 12, 2010 18:08

Witam,
Mam okazję kupić nowe sprężyny obniżające -30mm firmy WEITEC (oznaczenie VW055F) czy ktoś posiada takie w swoim aucie i czy rzeczywiście obniżają o te 30mm czy więcej? Czy sprężyny te są bardzo twarde? Jak one się mają do seryjnych amortyzatorów. Moje auto to GOLF 3 GTI 16v. Mile widziane fotki waszych pojazdów na wyżej wymienionych sprężynach. A może polecacie coś lepszego ? Zależy mi na komforcie i ładnym wyglądzie.



PaulAdmin

Sprężyny WEITEC GOLF 3 GTI

Post autor: PaulAdmin » czw sie 12, 2010 20:08

Okazja i nowośc idą w parze tylko w jednym przypadku :chytry:

jeśli sprężyny sa dedykowane do 2.0 to obniżają o te 30 mm ale jeśli do mniejszych to usiądzie trochę bardziej. Moim zdaniem wymiana samych sprężyn to półśrodek i przede wszystki zobacz jaki masz stan amortyzatorów, żeby dwa razy zawiasu nie wyjmować.



Awatar użytkownika
feniks
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: pn paź 09, 2006 21:32
Lokalizacja: Zgorzelec

Sprężyny WEITEC GOLF 3 GTI

Post autor: feniks » pt sie 13, 2010 07:36

tomus pisze:Zależy mi na komforcie
jeśli będą jak w MK4 to komfortu na weitecu nie uświadczysz, jak chcesz obniżyć i dość miękko mieć małym kosztem kup Mts'a kit. Kiedyś w MK3 miałem kit GT cupline i stwierdzę był miękki w sam raz, co do obniżenia to nie znam wartości ale było dość nisko :hmm:


Obrazek

Awatar użytkownika
RafaelloW007
Forum Master
Forum Master
Posty: 1341
Rejestracja: sob sty 17, 2009 16:48

Sprężyny WEITEC GOLF 3 GTI

Post autor: RafaelloW007 » sob sie 14, 2010 20:52

ja mam springi weiteca co prawda tylko na tyle z seryjnymi amorami i szczerze moge polecic taki zestaw, komfort pozostal prawie jak na serii, przyjemnie wybiera dziury, a auto siedzi 4 cm nizej, pzdr



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości