[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes BBS, RECARO

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Post autor: sagano88 » czw cze 17, 2010 09:47

steniu4 pisze:Adrian za to ma więcej roboty przy felgach to jeszcze zdążysz go wyprzedzić :P
O! Swieta racja :pub:


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » czw cze 17, 2010 10:27

sagano88 pisze:Dobra dobra... A kto co przyjade, jedzie caly szmateczka kawalek po kawalku
Bo mi głupio jak ty otworzysz ten bling bling u siebie :bigok:
steniu4 pisze:Adrian za to ma więcej roboty przy felgach to jeszcze zdążysz go wyprzedzić
yes yes yes :helm:


Tak w ogóle to dowiedziałem się wczoraj, że coś stęchlizną czuć u mnie w samochodzie. No to nie wiedziałem o co chodzi, otwieram bagażnik, a tutaj wszystkie szmatki od pucowania fury mokre :grrr: Zapomniałem po poniedziałku ich wysuszyć :)
Ostatnio zmieniony czw cze 17, 2010 10:29 przez truckman, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Post autor: sagano88 » czw cze 17, 2010 12:54

truckman pisze: Zapomniałem po poniedziałku ich wysuszyć
No to ladnie odwinales ;) Moj ogolnie od poniedzialku na dzien dzisiejszy wyglada gorzej niz przed poniedzialkiem ;). Specjalnie nic nie ruszam na mycie jutro. Tak wogole wlasnie wrocilem z zakupkow i prowiant juz nabyty :pub: :food: a co najwazniejsze i mi brakowalo krzeslo prezesa tez :P Obrazek


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » czw cze 17, 2010 12:56

sagano88 pisze: z zakupkow i prowiant juz nabyty
ja tam jutro się do sklepu przejdę :helm:

Krzesełko kozak :bigok:

Zapomniałem ci przypomnieć o talerzykach plastikowych :grin:


Jak grille cenowo stały?


Taaa gorzej... Raz padało przez 10 minut, akurat jechałem do domu :grrr: Cały uwalony, a już myślałem, że za 5 zeta go umyję :rotfl:
Ostatnio zmieniony czw cze 17, 2010 12:57 przez truckman, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Post autor: sagano88 » czw cze 17, 2010 13:31

Grille nawet nie zwrocilem uwagi :/ Jutro wypucujemy autka na blysk! :grin: Chyba nawet z odkurzaniem na BP. A najlepiej znow by sie przydalo tym Twoim...


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » czw cze 17, 2010 13:36

To co ty robiłeś w tym samochodzie? :helm: Ja tam odkurzać nie muszę, bo raz jechał pasażer, a poza tym jest czyściutki :bajer:
sagano88 pisze:Grille nawet nie zwrocilem uwagi :
grill nie ucieknie. W sumie nawet w Pleszewie można nabyć :bigok:


Obrazek

Awatar użytkownika
Maximus-83
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 526
Rejestracja: sob cze 20, 2009 23:29
Lokalizacja: Neutomischel (Wlkp)
Kontakt:

Post autor: Maximus-83 » czw cze 17, 2010 14:49

sagano88, muszę napisać, że pięknie "modzisz". Jak zdecydujesz się na pakiet 25jahre to auto bajka. Tak trzymać, kawał dobrej roboty.
Normalnie Wlkp Style.

P.S.
Lusterka pozostaw od IV


Obrazek

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Post autor: sagano88 » czw cze 17, 2010 15:32

truckman jak na zlosc przez te pare dni narobilem tyle frachtow ze sie nabrudzilo. Pare razy podwozilem kobitke z pracy, ciagle woze dziewczyne (ale ona juz wie, ze musi uwazac :P ) i do tego bylem na grubszych zakupach gdzie w opakowaniu proszku byla dziurka i pare granulek wylecialo ;).
Dzieki Maximus-83! Jahre pewnie bedzie na przyszly sezon. Co do lusterek to kiedys byla taka mysl i raczej to odleglejsze plany. Ostatnio mysle zeby autko dac do jakiejs firmy zeby zrobili wlasnie lustra, slupki i dach czarna folia w polysku jednak ciekawy jestem jaka byla by cena tej przyjemnosci? Ciagle marza mi sie tez Alu takie jak u Ciebie albo RS6. Maja te kolka cos w sobie, ze nie moge przejsc obok nich obojetnie.


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » czw cze 17, 2010 15:42

sagano88 pisze: albo RS6
W sumie najprościej to RS6 kupić :grin:
sagano88 pisze:truckman jak na zlosc przez te pare dni narobilem tyle frachtow ze sie nabrudzilo. Pare razy podwozilem kobitke z pracy, ciagle woze dziewczyne (ale ona juz wie, ze musi uwazac ) i do tego bylem na grubszych zakupach gdzie w opakowaniu proszku byla dziurka i pare granulek wylecialo .
:bigok:


Obrazek

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Post autor: sagano88 » czw cze 17, 2010 22:41

truckman pisze:W sumie najprościej to RS6 kupić
Racja! RS6 jest na dzien dzisiejszy wysyp! Tylko wiekszosc to pokrzywiona chinszczyzna. Kilka wisi na Alledrogo juz kupe czasu i ciagle tylko cena idzie w dol... a to cos znaczy. Ale z tych dwoch wolalbym jednak GTI z MKV :grin:


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Post autor: sagano88 » ndz lip 18, 2010 14:41

Weekend dobiega konca, a tym czasem troche przez ten czas sie porobilo :P. W piatkowy pozny wieczor po wypadzie na myjke od slowa do slowa okazalo sie, ze w mojej ZMIENIARCE NIE DZIALA PODSWIETLANIE WSZYSTKIEGO. Powinny swiecic wszystkie przyciski lacznie z "LOAD", "EJECT" i CYFERKAMI, a u mnie swiecily tylko kropeczki oznaczajace zaladowana szufladke z CD. I tak z racji, ze nie moglem doczekac rana postanowilsmy u Truckmana w podziemnym garazu cos z tym zrobic. I tak:

1. Najpierw odwiedzilismy TESCO 24H w celu zakupienia browarkow :pub: :hmm:
2. Nastepnie od"dawcy" pozyczylem sobie dwa kabeki dlugosci ok 15cm.
Obrazek

3. Oto nasze zaplecze techniczne, gdzie tu cos sie oskubalo, tu obcielo, tu zagielo i zaizolowalo...
Obrazek

4. I tak nareszcie oczom ukazal sie koncowy efekt pracy, gdzie wszystkie mozliwe literki i przyciski swieca :bigok:
Obrazek Obrazek

Dla porowniania foto jak bylo wczesniej, a jak jest teraz
Obrazek Obrazek

Nastepnie dokonczylismy browarki i z racji tego, ze zrobila sie godzina 3:19 w nocy (Gdzie na dowod mam foto telefonu :jezor: ) zostawilem samochod na nocke u Truckmana i rozeszlismy sie do domow
Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz lip 18, 2010 14:44 przez sagano88, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Post autor: sagano88 » ndz lip 18, 2010 14:59

Dzialo sie cos jeszcze, gdzie na dowod wrzuce male "spy foto", ale wiecej pokaze przy okazji dokonczenia "akcji". Dodam fakt, ze WIECEJ JUZ SIE NIE DALO ;) Na jednym ze zdjec widac jak bylo wczesniej, a jak jest teraz.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
adikpn
Wolfsburg Power
Posty: 420
Rejestracja: ndz mar 21, 2010 14:14
Lokalizacja: Poznań

Post autor: adikpn » ndz lip 18, 2010 15:13

Adrian ile go obniżyłeś??


Obrazek

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Post autor: sagano88 » ndz lip 18, 2010 15:21

Z tylu ile sie dalo. Totalny MAX (Nie liczac nakretek z gwintem), ktore w razie czego mozna tez wyrzucic i bedzie jeszcze nizej. Nad przodem musze jeszcze popracowac, ale to po niedzieli bo dzis juz za niedlugo wychodze do pracy.


Obrazek
Only VW

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości