Głośniki do Golfa IV

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

sledziq
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: ndz cze 27, 2010 12:27
Lokalizacja: Bytom

Głośniki do Golfa IV

Post autor: sledziq » pn lip 12, 2010 00:57

Witam, przymierzam się do kupna nowych głośników do mojego Golfa IV ale nie potrafię się zdecydować na jakieś konkretne, wynika to również z tego, iż się nie za bardzo na nich znam, dlatego chciałbym Was prosić o pomoc. Zależy na ładnym brzmieniu, przeglądałem aukcje na allegro ale tak jak mówię nie wiem, jakie wybrać więc nie ma sensu żebym wklejał tu mase linków do aukcji. Na zakupy zamierzam przeznaczyć tak do 200 zł.

Jedne z wielu jakie oglądałem... Głośniki

A może od razu jakiś zestaw głośnikowy?



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Post autor: Qto » pn lip 12, 2010 10:19

Po pierwsze poszukaj na forum co ludzie montują...po drugie głośniki jak z tej aukcji sobie daruj, po trzecie napisz do czego to mają być głośniki, gdzie chcesz je zamontować.
Jeżeli chcesz głośniki zamiast oryginalnych w drzwi to szkoda 200zł dawać bo nic lepiej nie będzie grało. Jak chcesz w tylne drzwi żeby tylko coś grało to Phonocary polecam. Jak w półkę to sobie daruj. Głośniki w drzwi to odseparowany zestaw musi być...woofer + tweeter.



sledziq
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: ndz cze 27, 2010 12:27
Lokalizacja: Bytom

Post autor: sledziq » pn lip 12, 2010 10:42

Qto pisze:Po pierwsze poszukaj na forum co ludzie montują...po drugie głośniki jak z tej aukcji sobie daruj, po trzecie napisz do czego to mają być głośniki, gdzie chcesz je zamontować.
Jeżeli chcesz głośniki zamiast oryginalnych w drzwi to szkoda 200zł dawać bo nic lepiej nie będzie grało. Jak chcesz w tylne drzwi żeby tylko coś grało to Phonocary polecam. Jak w półkę to sobie daruj. Głośniki w drzwi to odseparowany zestaw musi być...woofer + tweeter.
Tak, chciałem zamontować nowe głośniki w przednich drzwiach



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Post autor: Qto » pn lip 12, 2010 12:38

Tak, chciałem zamontować nowe głośniki w przednich drzwiach
to szkoda 200zł bo takie głośniki nie zagrają lepiej od oryginalnych, a na pewno nie będzie to jakoś zauważalne. Głośniki w drzwi to tak jak pisałem zestaw odseparowany a nie trójdrożny głośnik czy inny badziew. Jeżeli chcesz poprawić dźwięk za 200zł to wygłusz drzwi, na forum znajdziesz dokładne instrukcje. W przyszłości może będziesz chciał coś jeszcze bo apetyt rośnie w miarę jedzenia ;) to wtedy pomyślisz o dobrych głośnikach.



sledziq
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: ndz cze 27, 2010 12:27
Lokalizacja: Bytom

Post autor: sledziq » pn lip 12, 2010 13:18

Qto pisze:
Tak, chciałem zamontować nowe głośniki w przednich drzwiach
to szkoda 200zł bo takie głośniki nie zagrają lepiej od oryginalnych, a na pewno nie będzie to jakoś zauważalne. Głośniki w drzwi to tak jak pisałem zestaw odseparowany a nie trójdrożny głośnik czy inny badziew. Jeżeli chcesz poprawić dźwięk za 200zł to wygłusz drzwi, na forum znajdziesz dokładne instrukcje. W przyszłości może będziesz chciał coś jeszcze bo apetyt rośnie w miarę jedzenia ;) to wtedy pomyślisz o dobrych głośnikach.
Dzięki za radę, zacznę zbierać na coś lepszego:)

A co powiesz na takie skrzynie basowe do bagażnika? ==> Skrzynie basowe
Pasowałyby, czy to też zły pomysł? :jezor:



bogib184
Forum Master
Forum Master
Posty: 1441
Rejestracja: czw gru 31, 2009 17:50
Lokalizacja: Pułtusk/Maków Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: bogib184 » pn lip 12, 2010 18:13

Po przeczytaniu tego opisu skrzyni to mi uszy zwiędły :green_fuck: Nawet nie zagracaj sobie auta tym badziewiem. Od kiedy to Voice Kraft kreuje współczesny rynek Car Audio. Nie wiem co sprzedający pali, ale działa na głowę jak cholera :grin: Szkoda słuchu na te masakratory - potwory :rotfl:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości