Wycieraczki Problem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

frankes_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: śr kwie 07, 2010 18:14
Lokalizacja: Polska

Wycieraczki Problem

Post autor: frankes_ » pn lip 05, 2010 22:44

Witam. Mam problem z wycieraczkami, czytałem posty że trzeba wyczyścić silniczek i manetke, tylko nie wiem gdzie się znajduje ten silniczek.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn lip 05, 2010 22:47

Pod plastykiem na podszybiu, widocznym po podniesieniu maski, ale jak pytasz o poradę na forum to zechciej napisać na czym polega problem. No i nie wiem czy sobie dasz rady z naprawą skoro masz problem z lokalizacją silnika, przecież wiadomo że musi być koło wycieraczek. Nie jest wstydem jechać do speca z tym w tej sytuacji


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

frankes_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: śr kwie 07, 2010 18:14
Lokalizacja: Polska

Post autor: frankes_ » wt lip 06, 2010 10:27

Problem polega na tym że podczas jazdy pokazał się dym pod kierownicą, czyli ze stacyjki i zaczęły wariować wycieraczki. Teraz jak dam na czuwanie to chodzą cały czas, a jak dam do góry czyli szybciej i wolniej powinny chodzić, to w ogóle nie działają.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt lip 06, 2010 13:45

Manetka wycieraczek do wymiany, albo można rozebrać i naprawić w niej styki zależnie od zdolności. To sa groszowe sprawy.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 134 gości