Cos ciekawego, kolorowego, rzucającego się w oczy!!

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Fiedor
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 96
Rejestracja: sob cze 19, 2010 13:14
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Cos ciekawego, kolorowego, rzucającego się w oczy!!

Post autor: Fiedor » pt lip 02, 2010 23:35

Witam. Prosze o podpowiedzi, jakies pomysły co do zmian zewnetrznych golfika. Mam te felgi

Obrazek
i chcem cos zrobic z rantem. Myslałem o pomalowaniu go po prostu na jakis ciekawy kolor, ale ostatnio wpadło mi pare pomysłów do głowy, i chciałbym cos kolorowego, nie wiem, duzio naklejek i na to lakier bezbarwny? Jakies inne propozycje? p.s to mi sie podoba ale raczej mnie na to nie stać ;p http://img31.imageshack.us/i/wheelzartoldschool.jpg/ Jak juz cos bedzie z felami, szukam jakiegos pomsyłu na maske, dopasowanego do felg. Był pomysł srodka maski (te takie wytłoczenie w masce) w rdze, a po zewnatrz (te wypukłe pasy po bokach maski) duzo nalepek, ale nie wiem czy to fajnie sie zgra z felgami. Co mozna by tu wymyslic, zeby pózniej nie załować? Z góry dzieki za pomoc, pozdr.
Ostatnio zmieniony pt lip 02, 2010 23:36 przez Fiedor, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
BartekGib
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 947
Rejestracja: śr maja 27, 2009 00:39
Lokalizacja: NIL/WB
Kontakt:

Post autor: BartekGib » pt lip 02, 2010 23:43

Rost w połączeniu z naklejkami odpada. To się zupełnie nie zgra.


64 [i]KM[/i]
124 [i]Nm[/i]
[b]Nie wstydzę się tych wyników 8)[/b] ! ! Nowe Photo's - Poniżej ! !
[url=http://www.polskajazda.pl/Samochody/Volkswagen/Golf/68446][img]http://img228.imageshack.us/img228/2356/wstaw.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
Czarson
Forum Master
Forum Master
Posty: 1948
Rejestracja: pt maja 16, 2008 21:12
Lokalizacja: Puławy/Oslo
Kontakt:

Post autor: Czarson » sob lip 03, 2010 00:05

Fiedor, nie lepiej środek felg dać w jakiś jaskrawy kolor, a rant w polerkę?


co myślisz o moim golfie? viewtopic.php?f=87&t=436585 zapraszam do komentowania :)
Mój nowy Edition One GTI viewtopic.php?f=87&t=543801" onclick="window.open(this.href);return false;
Kupię listwy wąskie od pakietu GTI 3d do mk2

Awatar użytkownika
Johnatan
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2555
Rejestracja: sob sty 02, 2010 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska, Gostyń PGS
Kontakt:

Post autor: Johnatan » sob lip 03, 2010 00:48

daj gwiazde w czerń w połysku a rant w drobną szachownice... myśle też nad tym z moimi ATSami :D


http://adven-vksh.ru/14f20" onclick="window.open(this.href);return false;

Fiedor
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 96
Rejestracja: sob cze 19, 2010 13:14
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Fiedor » sob lip 03, 2010 08:39

Tylko jest problem typu- tego nie widać na zdjęciu, ale ranty są straaaaaasznie zajechane. Jest tyle śniedzi, ze się poddałem, nie jestem w stanie tego wyczyścić, tym bardziej ze dostęp jest delikatnie mówiąc ch..wy. Aha, no i niestety nie mam dekielków do tych felg, dlatego muszą zostać jak są, bo strasznie ciężko je dostać. Zapomniałem dodać, że kolor auta to czerń. Jestem otwarty na wszelkie dalsze pomysły. Dzieki pzdr.



Awatar użytkownika
Czarson
Forum Master
Forum Master
Posty: 1948
Rejestracja: pt maja 16, 2008 21:12
Lokalizacja: Puławy/Oslo
Kontakt:

Post autor: Czarson » sob lip 03, 2010 09:50

Fiedor, po co Ci dekielki wal środek najkiś jaskrawy kolor bedzie fajnie wygladać i rzucać się w oczy :bigok:


co myślisz o moim golfie? viewtopic.php?f=87&t=436585 zapraszam do komentowania :)
Mój nowy Edition One GTI viewtopic.php?f=87&t=543801" onclick="window.open(this.href);return false;
Kupię listwy wąskie od pakietu GTI 3d do mk2

Fiedor
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 96
Rejestracja: sob cze 19, 2010 13:14
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Fiedor » sob lip 03, 2010 13:18

no wiem że to fajnie by wyglądało, ale ranty są na prawdę w złym stanie, i nie chciał bym tak śmigać a już mam dość bo doprowadzenie blatu razem z tymi skosami które idą do rantu pod polerkę kosztowało mnie dużo nerwów i czasu i jak spojrzę ile jeszcze miał bym zrobić to się robię blady ;p
Tak felgi wyglądały na początku
Obrazek
Teraz blat i skosy są już pod polerkę po papierku 2500, ale ranty wyglądają tak:
Obrazek Obrazek
I szczerze mówiąc już nie mam na nie siły ;/ Proszę o jakieś podpowiedzi, co do koloru rantu, może jakieś wzory, no nie wiem ;p pzdr. (golfik czarny, ale chętnie coś bym z maską zrobił)



Gacek
Pomarańczka
Pomarańczka
Posty: 49
Rejestracja: ndz sty 24, 2010 18:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Gacek » pt lip 16, 2010 13:42

a jakimi papierkami robiles ta polerke bo powiem ci szczerze ze mialem felgi w owiele gorszym stanie i jak wypolerowalem rancik to sie zrobilo lusterko :D Trzeba tylko czasu i jechać dość grubym papierem na poczatek zeby to wyrównać .



Awatar użytkownika
jarekkoval
Forum Master
Forum Master
Posty: 1694
Rejestracja: pt lut 13, 2009 18:36
Lokalizacja: Żarnów (EOP)
Kontakt:

Post autor: jarekkoval » pt lip 16, 2010 13:50

jak patrze na zdjecia tych felg to ja bym od 80 zaczynal najmarniej



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości