[MK3] Golf 3 1.6 75 KM Problemy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

sebartus89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: śr cze 30, 2010 17:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

[MK3] Golf 3 1.6 75 KM Problemy

Post autor: sebartus89 » śr cze 30, 2010 18:14

witam was serdecznie od jakiegos tygodnia jestem posiadaczem Golfa 3 1.6 jest to moj 1 samochod wiec w sprawach technicznych jak narazie jestem laikiem mam kilka problemow ktore przedstawie ponizej :

Szyby: Jak kupilem golfa to mam problemy z szybami a dokladnie opuszczenie i podnoszenie ich przez korbke zeby opuscic szyby od pasazera lub z tylu musze sie niezle nameczyc .... i nagimnastykowac a za to od strony kierowcy chodza i chodza ... leciutko i milutko :)

Podswietlanie od sily naporu nawiewu: jadac w nocy zauwazylem problem mianowicie nie podswietla mi sie pokretlo od mocy natezenia nawiewu

Szyberdach: mam alektryczny i na korbke przy czym elektornioczny nie chodzi i nie wiem dlaczego a na korbke dziala dxodam i jadac w nocy podswietla mi sie guziczek od przesuwania szyberdachu ale jak go nadusze to jest tylko taki jakis strzal takjakby od dlugopisu raz i koniec nic sie nie dziej

Klocki hamulcowe i Tarcze na przod : mianowicie bylem ostatnio u mechanika i powiedzial mi ze mam do wymiany klocki i tarcze jakiej firmy polecacie i jakiego typu one sa wentylowane czy tez nie ... ;/;/ niestety nie zapamietalem jak mi mechanik mowil ;/ dodam ze mam golfa 3 1.6 75km 5 drzwi

Naglosnienie: powiedzcie mi jaka tube najlepiej do niego kupic kwadrata takiego czy ta bardziej okroglą ( nie znam dokladnie jak to napisac wiec opisuje po ksztaltach)

prosilbym o jakies wsparcie techniczne



Awatar użytkownika
Adam204
...
...
Posty: 936
Rejestracja: czw maja 03, 2007 12:15
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk

Post autor: Adam204 » śr cze 30, 2010 20:09

sebartus89 pisze:Podswietlanie od sily naporu nawiewu: jadac w nocy zauwazylem problem mianowicie nie podswietla mi sie pokretlo od mocy natezenia nawiewu
pewno ci się żarówka spaliła opcja szukaj
sebartus89 pisze:Szyberdach: mam alektryczny i na korbke przy czym elektornioczny nie chodzi i nie wiem dlaczego a na korbke dziala dxodam i jadac w nocy podswietla mi sie guziczek od przesuwania szyberdachu ale jak go nadusze to jest tylko taki jakis strzal takjakby od dlugopisu raz i koniec nic sie nie dziej
możliwe że silniczek się spalił a korbka jest właśnie po to jak ci się silnik spali aby móc zamknąć też szukaj na forum
sebartus89 pisze:Klocki hamulcowe i Tarcze na przod : mianowicie bylem ostatnio u mechanika i powiedzial mi ze mam do wymiany klocki i tarcze jakiej firmy polecacie i jakiego typu one sa wentylowane czy tez nie
wentylowane to nie a co do firmy to też szukaj na forum


Obrazek

sebartus89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: śr cze 30, 2010 17:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: sebartus89 » czw lip 01, 2010 18:30

moglby mi ktos napisac jakie mam wkoncu tarcze bo przymierzam sie do zakupu i nie wiem jakie czy wentylowane czy tez nie



Awatar użytkownika
PAPAYOS
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 805
Rejestracja: czw sie 30, 2007 15:04
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Post autor: PAPAYOS » czw lip 01, 2010 18:46

sebartus89 pisze:moglby mi ktos napisac jakie mam wkoncu tarcze bo przymierzam sie do zakupu i nie wiem jakie czy wentylowane czy tez nie

Kup takie jak masz na chwilę obecną w aucie... Jeśli teraz siedzą wentylowane to kup wentylowane, jeśli nie to kupuj nie wentylowane.
Jak jesteś tak jak Ty to określiłeś "laikiem", Tarcze hamulcowe są przy kołach, jak popatrzysz przez dziury w przedniej feldze to te błyszczące to tarcza. :)

Pozdrawiam
PAPAYOS


https://www.facebook.com/pages/Cthulhu/369766173200313

sebartus89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: śr cze 30, 2010 17:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: sebartus89 » czw lip 01, 2010 18:53

bez przesady wiem gdzie to jest tylko nie wiem jakie kupic



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 74 gości