VW BORA 1.9 TDI-POMOCY!!!

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Rafał 21
Forum Master
Forum Master
Posty: 1329
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 12:08
Lokalizacja: Slask-Zabrze

Post autor: Rafał 21 » ndz cze 27, 2010 15:19

arriki pisze:, a jakie ewnetualne przyczyny moga zaistniec oprocz alternatora

arriki, jezeli nie kumasz!! To nie ma sensu gdybać jechać po elektryka . Taka jest moja rada! Przyczyn może być wiele , ale musi to zrobić ktoś co potrafi pomierzyć sprawdzić czy w obwodach nie ma zwarcia potrafi rozróżnić bezpiecznik od przekaźnika itp . Bo inaczej narobisz sobie kłopotów i większych wydatków . Mój kolega też grzebał z podpowiedzi kolegów zrobił zwarcie spalił kompa i teraz płacze :grrr: W końcu nie wszyscy muszą umieć grać na skrzypcach i nie ma sie czego wstydzić :grin: Sprowadzić fachowca on to zrobi najlepiej , niż wróżenie z fusów.


Zawsze może być Ciut Ciut więcej!!!

arriki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pn cze 14, 2010 11:59
Lokalizacja: DK

Post autor: arriki » ndz cze 27, 2010 15:29

Rafał 21 pisze:
arriki pisze:, a jakie ewnetualne przyczyny moga zaistniec oprocz alternatora

arriki, jezeli nie kumasz!! To nie ma sensu gdybać jechać po elektryka . Taka jest moja rada! Przyczyn może być wiele , ale musi to zrobić ktoś co potrafi pomierzyć sprawdzić czy w obwodach nie ma zwarcia potrafi rozróżnić bezpiecznik od przekaźnika itp . Bo inaczej narobisz sobie kłopotów i większych wydatków . Mój kolega też grzebał z podpowiedzi kolegów zrobił zwarcie spalił kompa i teraz płacze :grrr: W końcu nie wszyscy muszą umieć grać na skrzypcach i nie ma sie czego wstydzić :grin: Sprowadzić fachowca on to zrobi najlepiej , niż wróżenie z fusów.

dzieki serdeczne za info dam znac co bylo ....pozdrawiam


był mechanik i jednak nie ładuje alternator...... :(:(

pozdrawiam i dzieki za zaintresowanie

[ Dodano: 27 Cze 2010 18:20 ]
witam mam jeszcze pytanie-odnosnie jaki odpowiedni jest alernator do vw bora 1.9 tdi 90 koni 1999 rok???? czy 90A czy 120A???

podobno fabrycznie montowali 90A czy to prawda??? bo nie wiem jaki kupic a moj jest jeszcze nie sciagniety...

dzieki i czekam na pomoc
Ostatnio zmieniony ndz cze 27, 2010 17:44 przez arriki, łącznie zmieniany 1 raz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 161 gości