Pomoc w wyborze radia

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
m1chal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 622
Rejestracja: sob sie 19, 2006 14:49
Lokalizacja: Gdynia
Auto: Golf 1 Cabrio

Pomoc w wyborze radia

Post autor: m1chal » czw cze 24, 2010 19:06

A jakie radio byście polecili mi:

Warunki:
-czerwone podświetlenie
-bluetooth
-usb
-cd mp3 itd
-zdejmowany panel oczywiście
-regulacja głośności w postaci gałki

Radio ma być ładne!! Miałem poprzednio Clariona w mk2 i idelanie się komponował z deską, byłem mega zadowolony z tego radia. Aktulanie radio ma iść do Audi A4 B5. Teraz patrze, że Clarion dalej ma ładne radyjka, tylko, że kompletnie nie znam się na tym co te radia muszą mieć i jakie parametry.

Narazie autko ma grać na seryjnych głośnikach (6 lub 8 mam). W przyszłości, może chciałbym rozbudować to wszytsko, więc pewnie jakaś skrzyneczka, wzmacniacz wleci, no i głośniki pójdą wszytskie na wymiane. Więc radio musi być tez dobre pod tym kątem, bo nie chce dwa razy kupować.

Co do ceny, to nie podaje, bo ostatecznie zawsze mozna wziasc na raty, jak bedzie mega drogie, ale chyba nie celuje w radia za 1500-2000, tylko ponizej tej kasy.


Mk2 1V by m1chal - sprzedany
viewtopic.php?f=87&t=59790&start=0

jurus_89
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 81
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 18:20
Lokalizacja: PNW/Opole
Kontakt:

Post autor: jurus_89 » pt cze 25, 2010 10:33

WItam ja się przyłaczam tylko ja szukam radja do mk IV! nie musi mieć bluetoota, najważniejsze żeby grało dobrze jak narazie na seryjnych głośnikach! Koszt to tak sądze do 500zł mozebyć troche droższe!!!

Czekam na Wasze propozycje


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=396456

Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » pt cze 25, 2010 11:30

W sklepach "euro agd rtv " znajdziesz Kenwooda 6544 za 490zł (allegro 600!) , tylko nie we wszystkich są i trzeba spytać czy by Ci nie przerzucili do Twojej miejscowości ;)

Radio na ful wypasie , ba nawet proca do czasówek ma ...BT też :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości