Vw Bora - Wycieraczki non stop

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

crx64
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn cze 21, 2010 19:27
Lokalizacja: Polska

Vw Bora - Wycieraczki non stop

Post autor: crx64 » pn cze 21, 2010 19:29

Witam!
Od jakiegoś czasu miałem problem z wyłączeniem wycieraczek. Na przełączniku były wyłączone a one i tak działały, na szczęście po krótkim czasie przestawały pracować. Niestety od jakiegoś czasu nie chcą się wyłączyć. W zeszłym tygodniu uruchomiły mi się równocześnie z uruchomieniem silnika i na suchej szybie z włączonymi wycieraczkami przejechałem ok 20km az się wyłączyły. Ostatnio spryskałem szybę żeby ją przeczyścić, wycieraczki włączyły się i działały dopóki nie wyłączyłem silnika po przejechaniu ok. 10km. Szyba sucha, pogoda słoneczna. Wczoraj wracałem z Katowic do Warszawy, pogoda delikatnie deszczowa, jezdnia mokra, od czasu do czasu przecierałem szybę wycieraczkami, ale przez ostatnie 30min jazdy wycieraczki nie chciały się wyłączyć. Dzisiaj przekręciłem tylko kluczyk w stacyjce i już mi o sobie przypomniały, zdjąłem klemę, poczekałem 10 minut i nic? Co może być przyczyną, może jutro skocze na VAGa ale watpie zeby cos pokazał. Czy jedyne wyjscie to wyjac bezpiecznik jezeli jest sloneczny dzien? Prosze o porade. pozdrawiam



Awatar użytkownika
BeEerT
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: czw paź 22, 2009 21:38
Lokalizacja: Bartoszyce (NBA) / Olsztyn
Kontakt:

Post autor: BeEerT » pn cze 21, 2010 19:31

najprawdopodobniej manetka się wytarła i jest do wymiany. Ja ta miałem, mój ojciec w polówce tak miał, po wymianie wszystko wróciło do normy :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 320 gości