Problem z mk 4 1.6 16 V

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
marcines303
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 14:56
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Problem z mk 4 1.6 16 V

Post autor: marcines303 » ndz cze 20, 2010 14:47

Witam
jestem posiadaczen mk4 1.6.16v z 2000 r .Ostatnio zauważyłem że podczas skrętu w prawo od czasu do czasu słychać jakieś dziwne odgłosy w prawym kole i jakby auto głośniej chodziło( odgłosy słychać w środku auta) jakby jaieś głuche chrupanie.Jak nacisnę sprzegło w czasie jazdy do jest cisza.Zastanawiałem się , że może to być przegub ale wczoraj nawet jak jechałem po prostej to też było słychać ten dżwięk.Najlepsze jest to , że teraz jak stoję np. na światłach i dam lekko gazu to ten dżwięk też sie pojawia.

Zamierzam jechać do jakiegos warsztatu ale niestety nie wiem co dokładnie wymienić i nie chcę żeby mnie skroili:)

Pozdrawiam





Problem się rozwiązał.Pojechałem na stację diagnostyczną i okazało się że urwał się uchwyt trzymający tłumik przed katalizatorem (patrząc od strony silnika).Przy okazji został wymieniony łącznik tłuminka. Także cała operacja kosztowała 160 zł. (całe szczęście:)
Temacik do zamknięcia:)
Ostatnio zmieniony wt cze 22, 2010 20:27 przez marcines303, łącznie zmieniany 1 raz.


Marcines

greg

Post autor: greg » ndz cze 20, 2010 15:50

ojaw który opisujesz wskazuje na skrzynię biegów raczej - bo wciśnięcie sprzęgła powoduje zaniki, druga sprawa - nie może to być z kołem czy przegubem jeśli dzieje się to też jak stoisz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 271 gości