poślizg sprzęgła

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

wojtaszekd
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pt sty 22, 2010 12:17
Lokalizacja: k/Bielsko-Biała
Kontakt:

poślizg sprzęgła

Post autor: wojtaszekd » czw cze 10, 2010 21:21

mam 180PS wyciągnięte ze 150 i przy 80 tys slizga mi sprzęgło, co jest powodem?? czy docisk czy tarcza czy co?? bo nie zabardzo sie znam;/



lukekam
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: ndz sie 02, 2009 17:04
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: lukekam » czw cze 10, 2010 22:10

tez mam podkrecone ze 150 na 190 i bylo ok az nie holowalem kolegi passata po tym zaczelo mi sie lekko slizgac sprzeglo potem coraz bardziej. zdjalem ze znajomym skrzynie i sie okazalo ze okladzina na tarczy sie zerwala :/ zwroc uwage jak Ci chwyta sprzeglo, czy pedal chodzi ciezko. moze juz masz zuzyty sprzet i czas na zmiane. a tak na marginesie jesli bedziesz zmienial sprzeglo to lepiej je wez ze soba do sklepu zeby kupic odpowiednie. pozdr



Awatar użytkownika
luis-22
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 203
Rejestracja: sob lip 18, 2009 16:48
Lokalizacja: Płońsk [WPN]

Re: poślizg sprzęgła

Post autor: luis-22 » czw cze 10, 2010 22:10

wojtaszekd pisze:mam 180PS wyciągnięte ze 150 i przy 80 tys slizga mi sprzęgło, co jest powodem?? czy docisk czy tarcza czy co?? bo nie zabardzo sie znam;/
Ale że niby co?

Te 80 tyś to przebieg jest czy coś innego?

Jeśli sprzęgło puszcza to wymiana kompletu, bo przy tej mocy to lepiej słabego docisku nie wkładać bo prędzej czy później znów puści. No chyba że może silnik puścił olej na sprzęgło i dla tego się ślizga, to wtedy tylko tarcza. Tak czy inaczej trzeba otworzyć i zobaczyć.


:cady: [url=http://www.motostat.pl/statystyki-pojazdu/11964][img]http://www.motostat.pl/user_images/11964/icon4.png[/img][/url] :mk3:

wojtaszekd
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pt sty 22, 2010 12:17
Lokalizacja: k/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: wojtaszekd » pt cze 11, 2010 10:28

heh dzieki Panowie, choć nic doprego mi nie powiedzieliście :jezor:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 523 gości