ABF w Skodzie Felicji ??

Forum techniczne związane z silnikami 16V

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
MARCIN_VW
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: ndz sie 26, 2007 13:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: MARCIN_VW » śr cze 02, 2010 22:13

Dzięki wszystkim za wypowiedzi . Dlatego wole się zapytać co jak , czy to wogóle możliwe , niż pchać się w to co by mnie przerosło i jak będzie 30% progresu to żeby projekt poszedł na żyletki .
golfiarz1 pisze:tez zadaj sobie pytanie moze on bardzo jest przywiazany do tej skody
Do samochodu jestem trochę przywiązany , to jest samochód brata i w przyszłości mógłbym go dostać , ale nie mam do niego aż takiego sentymentu , żeby go nie sprzedać lub po prostu nie brać go od Niego.


Mój mk2 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=341916

Marioo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1163
Rejestracja: czw sty 26, 2006 13:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Marioo » czw cze 10, 2010 16:30

MARCIN_VW pisze:Dzięki wszystkim za wypowiedzi . Dlatego wole się zapytać co jak , czy to wogóle możliwe , niż pchać się w to co by mnie przerosło i jak będzie 30% progresu to żeby projekt poszedł na żyletki .
golfiarz1 napisał/a:
tez zadaj sobie pytanie moze on bardzo jest przywiazany do tej skody

Do samochodu jestem trochę przywiązany , to jest samochód brata i w przyszłości mógłbym go dostać , ale nie mam do niego aż takiego sentymentu , żeby go nie sprzedać lub po prostu nie brać go od Niego.
jak chcesz mieć szybko i z abf-em a dodatkowo z klimatem to wkładaj abf-a do mk1. Kasy wyjdzie podobnie a mk1 dużo ładniejsze od felicji. A jak chcesz bez modzenia to kupuj mk3 z abf-em i masz spokuj.
Zaproponuj dobrą cenę to może ci mojego sprzedam :bigok:



Awatar użytkownika
MARCIN_VW
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: ndz sie 26, 2007 13:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: MARCIN_VW » pt cze 11, 2010 07:56

Marioo pisze:Zaproponuj dobrą cenę to może ci mojego sprzedam
Narazie nie jestem na etapie kupna samochodu , trochę za młody jestem jeszcze jakieś 2-3 lata.


Mój mk2 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=341916

Marioo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1163
Rejestracja: czw sty 26, 2006 13:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Marioo » pt cze 11, 2010 08:10

MARCIN_VW pisze:Marioo napisał/a:
Zaproponuj dobrą cenę to może ci mojego sprzedam

Narazie nie jestem na etapie kupna samochodu , trochę za młody jestem jeszcze jakieś 2-3 lata.
no tak teraz już widzę:P
To ja ci powiem, tak jak zrobisz prawko to pojeździj trochę to felicją bez żadnych modów, a później kupuj coś mocniejszego.
Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „16V”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości