elektryczne szyby - problem z podnoszeniem MK3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » śr kwie 19, 2006 09:55

SToRM pisze:Pamietam, ze bylo tam jasno wyjascione z dokumentacji ASO w jaki sposob ustawic syzbe tak, aby po jednym nacisnieciu jechala odrazu w dol czy do gory, lub aby tzreba bylo caly czas przycisk trzymac.. Byc moze byla tam tez opcja programowania krancowki - czy ma tylko zatrzymac szybe, czy tez odrazu odbic i opuscic ja w dol..
Takie programowanie trzeba robic po kazdym odlaczaniu aku... Zadna w tym filozofia. Trzeba tylko zjechac szyba na maxa w dol (trzymajac oczywiscie caly czas przycisk), pozniej w gore i znow bedzie jak trzeba. Po tym zabiegu szyba bedzie odbija po napotkaniu oporu jak przedtem.
SToRM pisze:Byc moze byla tam tez opcja programowania krancowki - czy ma tylko zatrzymac szybe, czy tez odrazu odbic i opuscic ja w dol..
Robilem to juz ze 2, 3 razy. Takich czarow to raczej nie ma ;) Chyba kazda szyba z funkcja automatycznego opuszczania/podnoszenia powinna miec takie zabezpieczenie.



Awatar użytkownika
SToRM
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1770
Rejestracja: czw paź 07, 2004 21:13
Lokalizacja: GOP

Post autor: SToRM » śr kwie 19, 2006 10:01

inek01 pisze:Takie programowanie trzeba robic po kazdym odlaczaniu aku
No widzisz - a qrde u mnie po odlaczeniu aku szyby zachowuja sie tak jak byly ustawione wczesniej :D



Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » śr kwie 19, 2006 10:13

SToRM pisze:No widzisz - a qrde u mnie po odlaczeniu aku szyby zachowuja sie tak jak byly ustawione wczesniej
Hmm, dziwna sprawa.
Dokladnie to moge powiedziec ze musialem programowac, jak aku padl na tyle ze rozrusznik nie mial juz sily zakrecic. Po tym skasowal sie zegarek, Trip, no i szybki musialem programowac. Tak w ogole to juz myslalem ze cos sie zwalilo...
Nie pamietam dokladnie czy innym razem po wyjeciu aku musialem programowac.
Pytanie teraz czy odpiecie aku i odpalanie na padnietym robi roznice ? Na padnietym zegar sie skasowal - tak jak po odpieciu klemy...



Awatar użytkownika
azizi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 638
Rejestracja: pn sty 24, 2005 22:01
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: azizi » pn kwie 24, 2006 08:01

To i ja się podepnę, mam GTI z 94rok w 5d i nie działa mi wcale tylnia lewa szyba. Co ciekawe przełącznikiem w konsoli nie mogę tworzyć żadnej tylniej szyby, ale prawa tylnia z drzwi działa. Jak zablokuje w przełączniku aby nie można ich było otworzyć to już i prawy tył przestaje działać, czyli prawidłowo, ale sterować tą szybą z przodu nie mogę.


Były w kolorze czarnym: Mk1 Cabrio 81', Mk1 Cabrio Sportline, Mk3 GL 1.8, MK3 GTI 2.0, Mk4 GTI ARL, Lupo SDI 1.7
Jest w kolorze czarnym Audi TT 1.8

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 162 gości