MK3 Golf 2.0 115 KM / Bora 1.9 TDi

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
golfinka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pt wrz 04, 2009 17:24
Lokalizacja: Hinderburg
Kontakt:

Post autor: golfinka » wt cze 01, 2010 23:54

ewaldino pisze: Poprostu doszedłem do wniosku ze nie ma się o co sprzeczać, ale widze ze Ty uwazasz inaczej, jak juz pisałem ja to widziałem troszke inaczej. Ale niech będzie że wygrałeś, do ilu tam chciałeś, jeśli sprawi Ci to jakas satysfakcje :bigok: Bo mi to lotto. ps nigdzie nei pisałem że masz słabe auto, chyba zaczynasz troszke przesadzać. wynik był taki gdyż spartoliłem starty i tyle, zresztą przykład był gdy startowałeś z mk4 AJM 115KM i nie umiałeś z nim wygrać bo kolega dobrze ruszył AJM-em cięższym autem niz twoje :grin: wiec chyba takiej rakiety nie masz :bigok: Ja nei zamierzam juz nikomu nic udowadniać, w zasadzie to o co ten cały szum?? o to czy wziąłem Cię przy 80km/h czy przy 100? Jeśli tak to tak jak pisałem niech Ci bedzie ze wziąłem Cię przy 110km/h a przy 140 byłeś 3,5 długości za mną, jesteś lepszy :smoke: Na kresce sie już nie spotkamy raczej bo ja to traktuje jako zabawe ale widze że ty inaczej :kac: Zastanów się czy jest sens ciągnąć te wypowiedzi. Koniec OT z mojej strony.
Maro daj juz spokój, bo nei ma o co :pub:


teraz jestem już pewny że nie warto było się sprawdzać z tobą i teraz jak masz 160 kucy i wcześniej jak miałeś 110 kucy zawsze miałeś kaca zły dzień a w aucie zawsze było coś zjeb.... bo w obydwu sytuacjach mieliśmy odmienne zdanie i dalej je mamy, także stwierdzam jedno dział KILLE jest czysto teoretyczny dopóki nie ma świadków filmów czegokolwiek co pokazuje jak było a nie jak się wydawało hehehe jednemu lub drugiemu. pozdrawiam wszystkich czytających te nasze nudne spekulacje :)

ps. chętnie dla zabawy z każdym się mogę targać ale tylko przy świadkach na początku i na końcu trasy :) umiem wygrywać jak i przegrywać z uśmiechem na twarzy :) i życzę tego innym.


Golf for live ;)

Awatar użytkownika
xander_88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 801
Rejestracja: śr wrz 17, 2008 11:54
Lokalizacja: WPI
Kontakt:

Post autor: xander_88 » śr cze 02, 2010 12:22

kostek pisze:Ktoś wspominał o ASZ,że po programie wychodzi 15x ps,nasz kolega Maciek ASZ na serii gratach po samym programie miał 181 ps :bigok:
xander_88 pisze:nie zapominajmy ze zdrowy ASZ potrafi wypluć pod 150 ps ;)
;)


ex: MK4 245 km/460nm

Awatar użytkownika
silent killer
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: pn paź 12, 2009 20:10
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: silent killer » śr cze 02, 2010 21:56

bezpieczna granica dla ASZ po samym programie to 160KM max 170 KM. Wyżej (jakim cudem ? :chytry:) to któryś z gratów może już nie wytrzymać a na pewno żywotność się drastycznie zmniejsza
Ostatnio zmieniony śr cze 02, 2010 21:58 przez silent killer, łącznie zmieniany 1 raz.


TDI The Devil Inside
TDI POWER

kasisi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: śr gru 30, 2009 13:01
Lokalizacja: PO w CNA z PWA

Post autor: kasisi » czw cze 03, 2010 07:33

Nie spotkałem się z seryjnym ASZtem który wypluł 15x ps z tym małym gówienkiem co się nazywa IC. Mój niby zdrowy przebieg 80000km wypluł 140ps i 333nm. Po programie 170ps i 380nm i to jest chyba górna granica.


ASZ+ 170ps 380nm

Awatar użytkownika
xander_88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 801
Rejestracja: śr wrz 17, 2008 11:54
Lokalizacja: WPI
Kontakt:

Post autor: xander_88 » czw cze 03, 2010 10:26

silent killer pisze:bezpieczna granica dla ASZ
kasisi pisze:Nie spotkałem się z seryjnym ASZtem który wypluł 15x ps
po 1 to chyba temat zszedl nie w ta strone co powinien :bajer:
po 2 to nikt nie napisal ze seryjny ASZ wyplowa 15X PS ( choć słyszałem ze byl kiedys taki przypadek , jak dobrze kojarze to nawet na ktorejs mani) .
Napisałem ze :
xander_88 pisze:zdrowy ASZ potrafi wypluć pod 150 ps ;)

czyli czytamy ze zrozumieniem ;) Nie chce mi sie szukac ... mam gdzies wykres ibizy ktora mimo :
kasisi pisze:gówienkiem co się nazywa IC
jak wiadomo ma tez chu... dolot . Miała 145 ps ;)
Z reszta to nie jedyny silnik z "prezentami" ;) przeciez ARL tez zazwyczaj wyplowa 160 - 160 kilka PS :) poprostu zeby bylo wiadomo ze to silnik od vw :grin:
tyle ot z mojej strony
pozdro


ex: MK4 245 km/460nm

kasisi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: śr gru 30, 2009 13:01
Lokalizacja: PO w CNA z PWA

Post autor: kasisi » pt cze 04, 2010 14:26

Jak zwykle V-TECH... Koniec ot z mej strony.


ASZ+ 170ps 380nm

ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości