Golf III gasnie !!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
maciek3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: pn kwie 03, 2006 10:49
Lokalizacja: Lubień Kujawski

Golf III gasnie !!!

Post autor: maciek3 » pn kwie 17, 2006 17:04

czesc mam taki problem od wczaraj . mialem troche benzyny w bance jakies 2 litry i postanowilem wlac ja do baku byla to benzyna ktora mialem do pily spalinowej kupilem jakies 5 litrow i po cieciu mi zostaly te dwa litry benzyna normalna kupiona na orlenie 95 bezolowiówka z niczym nie mieszana itp no i wczoraj jade do tesciow i sie zaczelo samochod podzczas normalnej jazdy zaczol spadac z obrotow i zgasl odpalilem po chwili i zaczolem jechac dalej po 2 km znow zgasl potem znow dzisiaj tez tak sie dzieje normalnie jedzie i nie wiadomo w ktorym momencie znow gasnie niewiem czy podczas tego wlewania z banki jakies brody sie do baku dostaly i zatykaja filtr niemam pojecia co jest grane pomozcie co to moze byc i jak temu zaradzic aha silnik w golfie to 1.6 75 ps benzyna bez lpg



Awatar użytkownika
adam-gda
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 382
Rejestracja: sob kwie 15, 2006 23:06
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: adam-gda » pn kwie 17, 2006 17:09

sprubowalbym podniesc autko i odkrecic filt paliwa kolo baku tylko zatkaj czyms wezy zeby nie zleciala ci reszta paliwa i dmuchnac sprezonym powietrzenm w filtr paliwa ale w odwrotnym kierunku jego plyniecia moze cos pomoze


Przyznawanie punkcików za pomoc oznacza szacunek

Awatar użytkownika
maciek3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: pn kwie 03, 2006 10:49
Lokalizacja: Lubień Kujawski

Post autor: maciek3 » pn kwie 17, 2006 17:18

dobra jutro wymienie filtr paliwa bo mam nowy w domu ale jak nie pomoze to co robic ?



Awatar użytkownika
adam-gda
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 382
Rejestracja: sob kwie 15, 2006 23:06
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: adam-gda » pn kwie 17, 2006 17:23

jesli nie pomoze to wyjmij wtryskiwacz i przemyj go w benzynce i przedmuchaj powinno pomoc


Przyznawanie punkcików za pomoc oznacza szacunek

Awatar użytkownika
maciek3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: pn kwie 03, 2006 10:49
Lokalizacja: Lubień Kujawski

Post autor: maciek3 » pn kwie 17, 2006 17:33

no tak ale jak radzisz mam sposcic to paliwo z baku co mam bo jesli ono jest brudne to moze znow mi cos zatkac



Awatar użytkownika
adam-gda
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 382
Rejestracja: sob kwie 15, 2006 23:06
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: adam-gda » pn kwie 17, 2006 17:43

najlepiej by bylo spuscic to paliwo ale bedzie to ciezkie do wykonania bo o ile sie nie myleto nie ma tam korka spustowego i zeby je cale spuscic to trzeba zdjac bak odlaczyc wszystkie przewody od niego . ale jesli juz bys sie na to zdecydowal to po spuszczeniu tego paliwa radzilbym wyjac pompe paliwowa i wymyc ten zbiornik pazadnie zeby nie bylo tam syfu zwykla woda potem ja wyjac zamatowac wszystko spowrotem i przefiltrowac te paliwko przez jakas bibulke albo przez lejek z sitkiem


Przyznawanie punkcików za pomoc oznacza szacunek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 522 gości