Golf IV ARL+ vs Seat Ibiza Cupra III 1.8T+

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Mezaja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: wt sie 04, 2009 23:56
Lokalizacja: ŁDZ

Golf IV ARL+ vs Seat Ibiza Cupra III 1.8T+

Post autor: Mezaja » sob maja 15, 2010 14:43

Miejsce: Aleksandrowska, Łódź, po małych mijankach udało się stanąć na czerwonym i od razu było wiadomo co będzie grane. ESP off strzał z 2 tysi, niestety pierwsze 2 biegi to ślizgawica i Ibiza wypruwa jak szalona do przodu oddalając mi się coraz bardziej. Potem zjazd na stacje, kierownik podjechał po czym dowiedziałem się o stadzie ~ 200 PS pod jego maską :grin: Niestety spieszyło mi się do roboty, a byłem już spóźniony, jestem ciekaw jakby to wyszło z rolowańca i gdybym nie złapał takiego poślizgu z zatrzymnego. Wiem, że dostałbym baty ale ciekawi mnie w jakim wymiarze :jezor: Podziękowaliśmy sobie za wyścig i każdy pojechał w swoją strone.


Drugi może nie do końca race.. ale ruszam że świateł i zrównuje się ze mną Leon ten w najnowszej budzie z tym iż on start miał kilka sekund wcześniej z wcześniejszych świateł. But w podłoge i udaje mi się wygrać, potem noga z gazu w wyniku zbliżających się świateł Leon jednak nie odpuszcza i wyprzedza mnie przed skrzyżowaniem. Krótka rozmowa i oznajmia iż 2.0 TDI od raz zaznaczając "ale ja mam 4 osoby na pokładzie" :jezor: FR to to nie było więc wnioskuje że pewnie zachipowane bo nieźle z 4 osobami się odpychał.



Tobi80
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 78
Rejestracja: pt kwie 03, 2009 14:04
Lokalizacja: Wlkp

Post autor: Tobi80 » sob maja 15, 2010 21:01

Mezaja pisze:jestem ciekaw jakby to wyszło z rolowańca i gdybym nie złapał takiego poślizgu
byłoby bardzo podobnie , no może trochę mniejsza przewaga ibizy na początku ale powiekszająca się zarówno z rolki jak i z kreski , 1.8T to świetne silniki i nieżle dają radę . niedawno brałem się z ASZ+ i sprawa wyglądała podobnie do twojego opisu , ja jechałem 1.8T ....


AFN+ 137/305 & 1.8t

Awatar użytkownika
masakra
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 395
Rejestracja: pn lut 27, 2006 18:34
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: masakra » ndz maja 16, 2010 20:44

czerwona ta ibiza cupra na glebie i czarnych kółkach ? :)



Mezaja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: wt sie 04, 2009 23:56
Lokalizacja: ŁDZ

Post autor: Mezaja » ndz maja 16, 2010 22:44

A i owszem z tym że felgi stalówki czarne. Z tyłu znaczek Cupra, wydech podwójna końcówka. Więcej grzechów nie pamiętam :grin:



Awatar użytkownika
marcin 78
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: wt lut 10, 2009 20:13
Lokalizacja: EL

Post autor: marcin 78 » pt maja 21, 2010 16:18

Ibiza Z...........ra chodzi pięknie :grin:



ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości