mk2 abf z 2y vs VW, Honda, Alfa, Audi

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

wkostek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr maja 19, 2010 09:42
Lokalizacja: Lublin

Post autor: wkostek » śr maja 19, 2010 11:39

xxxGlaDxxx pisze:i tak oto wygląda cały dział KILLE pozdrawiam
Ja nie mam nic przeciwko tego typu działom, ale niektóre opisy są tak ubarwione, że aż :rotfl:

Żal mi takich bajkopisarzy obdarzonych niezwykle rozwiniętą fantazją.
Pozdrawiam.


SAVE THE SOHC

Awatar użytkownika
Majiic
Czerwona Strzala
Czerwona Strzala
Posty: 1047
Rejestracja: sob cze 10, 2006 13:41
Lokalizacja: Gdansk/Stegna
Kontakt:

Post autor: Majiic » śr maja 19, 2010 13:19

Hehe, ciekawe jak sie sytuacja rozwinie ;)



Awatar użytkownika
chosen
Forum Master
Forum Master
Posty: 1266
Rejestracja: czw sty 04, 2007 01:25
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: chosen » śr maja 19, 2010 15:43

Kolego, przeciez rozmawialismy zaraz po killu, owszem do pewnej predkosci rowno ale potem SAM zauwazyles "przy większej prędkosci odchodzi" Moze tak nie bylo?

Ja nie zamierzam się przechwalac, ale przy 180km/h schowales mi sie za zderzak. Moze nie wiele ale jednak.

Nie dowartosciowuje mnie to jakos to raz, a dwa ze przeciez ja jakos na Ciebie nie naskakuej i na realu sie tak nie denerwowales jak tu.... Urazilem twoja dume czy co??

Jesli chodzi o Pralke, 40 koni wiecej, wieksza waga i owszem z miejsca źkle wystartowalem i mnie złoil i tyle.
Za to z rolki od 30 do 140 bylo rowno po czym zaczął odchodzic. Tyle z mojej strony. Mozemy przciez zweryfikwoac przy nastepnych wyscigach.

Widac przewage pralki przy wiekszej predkosci. Za to mowie jak z rolki od 30 bylo juz nie było tak źle.

Przy 180 byl moze 2 dlugosci przedemna.

Nie rozumiem czemu sie tak unosisz.

Szanuje was i nie wiem po co te wywody. Chcesz, będzie sucho z miejsca do 190 ganiamy i jeden i drugi nagrywa pasi?

[ Dodano: 19 Maj 2010 15:54 ]
lukasrz, idąc twoim tropem, ja mam za mały wydech i gaz na pokładzie - pomoglo Ci?

A jesli chodzi o chwalenie sie killem wiekszym na mniejszym silniku....

no tak, postawmy crxa 1.6 160km vs vw 1.6 Wiadomo ze go zje o nascie długosci... Wiec po co te wowody...

lukasrz, Jak chcesz Tak na pojemnosci wchodzic to ustaw sie z mazda rx-8 247 km.

A to tylko 1.3??

Albo po co tak daleko szukac.... Polo g40 zrobione na 140km Przy wadze lekko ponad ok 800 kg zrobi wiatrak.
Ostatnio zmieniony śr maja 19, 2010 15:49 przez chosen, łącznie zmieniany 1 raz.


Moje mk2 g60
viewtopic.php?f=87&t=402388" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

wkostek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr maja 19, 2010 09:42
Lokalizacja: Lublin

Post autor: wkostek » śr maja 19, 2010 16:07

chosen pisze:owszem do pewnej predkosci rowno ale potem SAM zauwazyles "przy większej prędkosci odchodzi" Moze tak nie bylo?

Ja nie zamierzam się przechwalac, ale przy 180km/h schowales mi sie za zderzak
Nie jestem idiotą, żeby gnać na złamanie karku i potem w ostaniej chwili hamowć (ciekawe czy chwaliłeś się swoim hamowaniem w taki sposób, aż wydobywały się iskry z hamulców), 180 km/h i odpuszczam, bo skrzyżowanie. Zresztą mój piąty bieg nie nadaje się na daszy sprint.
chosen pisze:ja jakos na Ciebie nie naskakuej i na realu sie tak nie denerwowales jak tu
Pokaż mi gdzie w moim poście znalazłś objaw zdenerwowania? Po prostu nie lubię niepotrzebnego "kolorowania" faktów. Ja na Ciebie nie naskakuję, po prostu mówię prawdę, a to jak widać bardzo Cię boli. Pisz na przyszłość realne opisy, to unikniesz tego typu postów. I po co Ci to było? Teraz koledzy z VW klubu nie będą traktować poważnie Twoich wypowiedzi.
chosen pisze:Urazilem twoja dume czy co??
Uraziłeś moją dumę? Raczej sam uraziłeś swoją. To nie ja opowiadam bajki. Pomyśl.
chosen pisze:Mozemy przciez zweryfikwoac przy nastepnych wyscigach
Żeby powstała kolejna bajka? Wolę tego uniknąć.


Tyle ode mnie w tym temacie. Nie zamierzam dalej komentować tamtych wydarzeń. Ci co tam byli wiedzą jak było.
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony śr maja 19, 2010 16:08 przez wkostek, łącznie zmieniany 1 raz.


SAVE THE SOHC

Awatar użytkownika
chosen
Forum Master
Forum Master
Posty: 1266
Rejestracja: czw sty 04, 2007 01:25
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: chosen » śr maja 19, 2010 16:21

wkostek, aha swoją dumę... Ciekawe...

No wiec dlatego pisze, mozemy zrobic filmik z tego i jaki masz problem?

Chyba filmik nie będzie ściemniał.... prawda?

A o kolegow z VW się nie martw.


Moje mk2 g60
viewtopic.php?f=87&t=402388" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

lukasrz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sob wrz 05, 2009 15:07
Lokalizacja: Lublin

Post autor: lukasrz » śr maja 19, 2010 16:29

chosen pisze: Jesli chodzi o Pralke, 40 koni wiecej, wieksza waga i owszem z miejsca źkle wystartowalem i mnie złoil i tyle.
Ej ale przecież my z miejsca nie startowaliśmy?? :chytry: no jeden raz ale to ja odpuściłem po 20m bo ruszyłem kiedy Ty byłeś 2 długości przede mną i spaliłem start...
chosen pisze: Za to z rolki od 30 do 140 bylo rowno po czym zaczął odchodzic. Tyle z mojej strony. Mozemy przciez zweryfikwoac przy nastepnych wyscigach.
Y..... co Ty gadasz... za pierwszym razem tylko jak ruszyliśmy z rolki to poszedłem do przodu... bo od razu zapiął mi się VTEC i jest na to kilku świadków

za drugim razem z rolki byłeś przez chwilę w połowie mojej maski ale ja ruszałem z 3500rpm - 3800rpm mniej więcej (zły bieg :P)

chosen pisze: Przy 180 byl moze 2 dlugosci przedemna.
Dokładnie 2 długości właśnie za drugim razem, za 1 razem 4-5 długości?? byłeś znacząco z tyłu


To nie zawody i sport o złote kalesony ale piszmy prawdę.

Pojemność pojemnością, ale i waga ma znaczenie, Honda np nie ma odpowiednika BMW 4,4l itp :hmm: Honda się kończy na 2.2l :D ewentualnie NSX ale to inna półka cenowa i liga :)

Stań z 1.6l DOHC (crx) zobaczysz czy Twoje 2.0 DOHC da rade :P



Awatar użytkownika
chosen
Forum Master
Forum Master
Posty: 1266
Rejestracja: czw sty 04, 2007 01:25
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: chosen » śr maja 19, 2010 16:37

lukasrz pisze:Dokładnie 2 długości właśnie za drugim razem
to mi wystarczy.

Za pierwszy mi nei wyszlo bo zaczeło szarpac.... Nei wazne dalczego.

Drugi start sam mowisz ze odpuscilees.

Trzeci tak jak obaj ustalilismy, do pewnej predkosci rowno, potem przy 180 ty 2 dlugosci pr zedemna. Koniec tematu.

Nie jest mi jakos wstyd.

A to ze Ci sie Vtec nie załącza przy 3500 rpm to juz twoja sprawa. Obaj z tego samego biegu startowalismy i dlatego tak a nie inaczej bylo.


Moje mk2 g60
viewtopic.php?f=87&t=402388" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

wkostek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr maja 19, 2010 09:42
Lokalizacja: Lublin

Post autor: wkostek » śr maja 19, 2010 17:45

lukasrz pisze:piszmy prawdę.
x 2
....i to mi wystarczy. W moich oczach kolego chosen nie jesteś już wiarygodny. Nie potrafisz z honorem przyznać się publicznie do "naciągniętej" opowieści i rozpoczynasz niepotrzebne dywagacje. Po co?
chosen pisze:mozemy zrobic filmik
Nie zamierzam reżyserować żadnych superprodukcji pod tytułem "who's the man!". Wyluzuj się trochę i ochłoń. Dla mnie wystarczy jak publicznie, na tym forum, przyznasz się, że opowiedziałeś kolegom-forumowiczom bajeczkę.
Pozdro.
Ostatnio zmieniony śr maja 19, 2010 17:46 przez wkostek, łącznie zmieniany 1 raz.


SAVE THE SOHC

Awatar użytkownika
chosen
Forum Master
Forum Master
Posty: 1266
Rejestracja: czw sty 04, 2007 01:25
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: chosen » śr maja 19, 2010 18:42

wkostek, no to sie grubo pomylisz z tą bajeczka.

Ja swojego zdania nie zmienie, bo wiem ze przy 180 bylem z przodu. Nie wiele ale jednak I nie powiesz mi ze tak nie było.

Jak filmikiem chcialem udowodnic jak jest. Ty nie chcesz, twoja sprawa.

Rozumiem jak bym napisal cos w stylu:

"Scigałem sięz honda 150 konna, zrobilem ją 4 dlugosci, cienka była"

Ale gdy napisalem ze było naprawde ciezko i ze dopeiro przy 140 zacząłem SIe POWOLI oddalac to nie rozumiem twojego postu.

Jeszcze rozumiem zebysmy nie gadali po wyscigu.

JEszcze twoje słowa o tym ze mam 10 więcej NM i ze masz 5-bieg na trase i to dlatego?

zaprzecz temu.
Ostatnio zmieniony śr maja 19, 2010 18:44 przez chosen, łącznie zmieniany 1 raz.


Moje mk2 g60
viewtopic.php?f=87&t=402388" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

lovwelas
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 132
Rejestracja: ndz lis 18, 2007 22:13

Post autor: lovwelas » śr maja 19, 2010 18:54

hahaha zaraz sie tu zjda wszyscy hondziarze.
do was sie nikt nie wpiepsza jak na h3m opisujecie kile typu civic 1.3 po wydechu pojechal golfa r32.
w nie ktorych kregach chodza juz niezłe beki na temat killi na h3m :helm:
brecht pany brecht



Awatar użytkownika
chosen
Forum Master
Forum Master
Posty: 1266
Rejestracja: czw sty 04, 2007 01:25
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: chosen » śr maja 19, 2010 19:10

generalnie rozumiem, jak golf mógł zrobic honde nie?

Dużym szacunkiem darzyłem team honda... Widocznie zbyt dużym.


Moje mk2 g60
viewtopic.php?f=87&t=402388" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
silent killer
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: pn paź 12, 2009 20:10
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: silent killer » śr maja 19, 2010 19:48

Koledzy po co te wywody?? co komu sie załącza, kto spalił start itp. Tłumaczą sie tylko winni. Zasada kill is kill i nie ma tłumaczeń ze ktos spali start , pomylił bieg itp.
Przeczytałem wasze posty i juz (pewnie nie tylko ja) mam mętlik w głowie - kto kogo skillował. W waszym przypadku chyba faktycznie najlepiej bedzie jak ktos 3-ci pojedzie i nagra filmik ze szczególnym uwzględnieniem kto 1 wpadnie na mete po długości 1/4. To chyba ostatecznie rozwiąże spor kto był 1 i to bez zbędnych tłumaczeń.
Pozdrawiam was obu i czekam na video relacje :pub:


TDI The Devil Inside
TDI POWER

yiabol
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 107
Rejestracja: sob cze 20, 2009 12:33
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: yiabol » śr maja 19, 2010 19:54

dajcie już spokój dziewczyny bo zaraz wpadnie mod i pozamiata :)



Awatar użytkownika
xxxGlaDxxx
...
...
Posty: 1200
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 23:50
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: xxxGlaDxxx » śr maja 19, 2010 20:40

ja proponuje dać sobie po ryju ! tak będzie najbardziej sprawiedliwie :helm:



ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości