Mk1 zamiana licznika

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

waza1978
VW MANIAK
VW MANIAK
Posty: 46
Rejestracja: pn lip 20, 2009 10:57
Lokalizacja: WZU

Mk1 zamiana licznika

Post autor: waza1978 » śr maja 19, 2010 09:26

Jest kilka tematów odnośnie zamiany licznika w mk1 lub mk2 gdzie mając instalację starszego typu na dwie kostki zakładamy licznik na jedną kostkę. Pozostaje problem adaptacji na 1 kostkę. Każdy pisze o przekładaniu kabli ,przejściówki itp. Czy przełożenie całej taśmy ze ścieżkami z 1 -go do 2-go też wchodzi w grę. Wtyczki też mimo problemów z ich mocowaniem.
Licznik na jedną kostkę - benzyna - prędkościomierz, obrotek , wsaźnik paliwa, wskaźnik tmp cieczy z kontrolką , kontrolka kierunki , ładowanie, oleju i długie oraz elektroniczny zegarek bez MFA
Licznik na dwie kostki - właściwie ma to samo tylko nieco inaczej rozmieszczone brak obrotka i elektronicznego zegarka a jest zegar manual
Jakąś poradę przyjmę jak to najłatwiej zrobić.
I może ktoś podrzuci link do pinautu takich liczników.Znalazłem kiedyś na forum super opis ale nie mogę się do niego dokopać i znalazłem jakieś ubogie i marne.
Ostatnio zmieniony śr maja 19, 2010 09:27 przez waza1978, łącznie zmieniany 1 raz.


Jest jeszcze passacik 3BG 131KM 2003rok.
Też VW.

Awatar użytkownika
Lukassso
Forum Master
Forum Master
Posty: 1366
Rejestracja: ndz lut 19, 2006 19:42
Kontakt:

Post autor: Lukassso » śr maja 19, 2010 13:07

Lektura na początek: http://www.jettaclub.pl/viewtopic.php?f ... it=licznik
waza1978 pisze:Czy przełożenie całej taśmy ze ścieżkami z 1 -go do 2-go też wchodzi w grę.
Nie, ponieważ licznik z mk1 jest mniejszy. Poniżej zdjęcia (taśma z mk2)

Obrazek Obrazek


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 134 gości