Golf III sam dodaje gazu.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

musialek90
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 21:43
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Golf III sam dodaje gazu.

Post autor: musialek90 » wt maja 11, 2010 09:58

Witam ! Mam proble mze swoim golfem III . 1.8 ADZ na monowtrysku. Od jakiegos, czasu zdarza sie cos takiego, ze : przyspieszam, puszczam gaz a auto jeszcze samo przez chwile przyspiesza i ucieka mi pedal spod nogi. . Gdy hamuje czasami tez sie tak zdarza. Od jakiegos czasu pojawilo sie tez dziwne syczenie. Jakby lewe powietrze bral. Obstawiam podstawe wtrysku. Co wy na to ?



Marioo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1163
Rejestracja: czw sty 26, 2006 13:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Marioo » wt maja 11, 2010 10:42

Po pierwsze nie zakładaj wielu tematów w jednym dziale, tylko czekaj cierpliwie na odpowiedź, jeżeli takowej nie uzyskasz tzn. że nikt nie może ci pomóc.

Obsłuchaj skąd te syczenie się bierze. Sprawdź przepustnicę.



krzysiek2201-k1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: pt lut 19, 2010 20:03
Lokalizacja: Gostynin

Post autor: krzysiek2201-k1 » wt maja 11, 2010 10:50

Podepnę sie pod temat. U mnie na początku w 1.6 ABU też były takie objawy jak u kolegi. Minął z miesiąc i golf nie chce trzymać obrotów na zimnym silniku, a na ciepłym bardzo spadają obroty przy obciążeniu np dmuchawa, skręty kierownicą itd. Ale niestety do dziś nie znalazłem przyczyny.Może to siada krokowiec???
Pozdr

[ Dodano: 11 Maj 2010 11:00 ]
musialek90 pisze:Obstawiam podstawe wtrysku
A może to któryś z czujników odpowiedzialny za stabilizację biegu jałowego padł i prze niego krokowiec wariuje? Tylko kto powie gdzie jest taki czujnik, jak go zlokalizowac??



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości